Skocz do zawartości

Stereo do tv - 1500zł max


Przemysław Kaczmarek

Recommended Posts

22 godziny temu, MobyDick napisał:

Serie Quantum Magnata miały zawsze ambicje kolumn audiofilskich.

OK, to czym została zastąpiona linia Quantum? Czy właśnie nie Signature jest teraz (prawie) audiofilska?

22 godziny temu, MobyDick napisał:

Wydaje mi się że gdybym miał kupić kolumny w takim budżecie poszukał bym jednak używanych Quantumów, może z wyższych serii wtedy lub zupełnie innych monitorów

Nie tylko ty jesteś tego zdania, sporo osób twierdzi, że Quantum grały lepiej, ale dość ciężko je dostać nawet używane, nie mówiąc o nowych. Wygląda na to, że Magnat się przyłożył przez kilka lat w serii Quantum, a teraz zapragnął więcej zarabiać na kolumnach.

22 godziny temu, MobyDick napisał:

Sporo może też zależeć od tego do czego będą podłączone.

Na początek Onkyo 8250, może też SMSL Q5 Pro Gold (pomyślałem, że go sprawdzę), a później to....jeszcze nie wiem co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To nie jest tak do końca kolumna 3 drozna. Znaczy jest ale inaczej niz ta która reprezentuje na przykład quadral 530

11 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

OK, to czym została zastąpiona linia Quantum? Czy właśnie nie Signature jest teraz (prawie) audiofilska?

Wszystkie Quantum nazywane sa teraz Signature. Ale nie ma tu odpowiednika 1:1

11 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Nie tylko ty jesteś tego zdania, sporo osób twierdzi, że Quantum grały lepiej, ale dość ciężko je dostać nawet używane, nie mówiąc o nowych. Wygląda na to, że Magnat się przyłożył przez kilka lat w serii Quantum, a teraz zapragnął więcej zarabiać na kolumnach.

I tak mniej niż konkurenci

11 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Na początek Onkyo 8250, może też SMSL Q5 Pro Gold (pomyślałem, że go sprawdzę), a później to....jeszcze nie wiem co.

Signature grają lepiej z klasycznymi wzmacniaczami.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...