Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze subwoofera


Roster

Recommended Posts

Witam,

w zeszłym roku kupiłem zestaw PIONEER VSX 832 + TAGA 606, teraz jednak do tego jakże biednego zestawu przydałoby się trochę basu. Bardzo proszę o pomoc w wyborze subwoofera 600-800zł. Tak, wiem że za tą kasę cudów nie dostanę, ale mam nadzieję, że polepszy to efekt w filmach.

Edit

Przeglądam Internet i w oko wpadł mi:

https://www.mediaexpert.pl/subwoofery/subwoofer-yamaha-ns-sw200-czarny,id-229979

Jednak musiałbym dołożyć do budżetu. Czy byłoby to opłacalne?

Kolega niżej poleca Magnat 302a i jednak najbardziej pasuje do moich wymagań. Są jakieś zalety/wady tego subwoofera?

Edytowano przez Roster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jeszcze nad Wilson sub-10 ludzie sobie chwalą na Ceneo do 1000 zł znajdziesz. Albo klipsch 100sw cena trochę wyższa, ale jak pogadasz z chłopakami z forum to może zrobią lepszą cenę. Ja mam klipsch 120sw gra bardzo dobrze , ale wydaje mi się że jest za mocny na moje 20m2. Używam go na 1/4 mocy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli chcesz naprawdę dobry subwoofer, który zapewni Ci duża przyjemność podczas projekcji filmów i odsłuchu muzyki, spójrz na Klipsch R-12SW. To subwoofer, który obecnie jest u nas dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, możesz skorzystać z rat 0%. Pomyśl, może warto trochę dołożyć i mieć głośnik docelowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Roster napisał:

Tak jak wcześniej pisałem, w internecie jest wiele negatywnych komentarzy o magnat 302a, które mówią o auto wyłączaniu. Podobno subwoofer wyłącza się i włącza nawet kilka razy podczas oglądania filmu.

Bo tak jest

13 godzin temu, Markcox napisał:

a co za problem włączyć go na sztywno?

I to rozwiązuje problem. A brzmieniowo jest lepszy niż konkurencja dwukrotnie droższa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home odpowiedź znalazłem w innym wątku na tym forum. Jak na razie zakup uważam za udany. Sub fajnie uzupełnił mój zestaw.

@Karo może nie po kilku dniach, ale na świeżo. Moim zdaniem najlepiej sprawdza się w filmach, ten efekt jak włącza się film na netflixie i jest intro, aż ciary przechodzą. Sprawdzałem też jak zachowuje się sub podczas gry na PS4 slim i jest bardzo, bardzo dobrze. Odpaliłem GT Sport, AC Odyssey, Wiedźmina 3 i jest całkiem inne doznanie, na 100% przejdę jeszcze raz Wieśka z subwofferem. Jeżeli chodzi o muzykę to jest tak jak większość opinii w internecie, trochę się spóźnia ale tragedii nie ma wystarczy pokręcić pokrętłem od częstotliwości i można dostroić. Ja kupiłem kino domowe pod filmy i gry a pod muzykę można kupić fajne stereo. Mi w wyborze calego zestawu pomógł @S4Home , rozbiłem to trochę w czasie, bo z subem zwlekałem ponad rok. Udało się  i uważam, że droższy sprzęt nie zrobiłby lepszego efektu na moich 20m2

Edytowano przez Roster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...