Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo pod Monitor Audio Silver 10.


Gaspar

Recommended Posts

Witam!

Kierując się wskazówkami doświadczonych w temacie audio bardziej ode mnie, byłem na odsłuchu kilku zestawów kolumn i finalnie nabyłem podłogówki Monitor Audio Silver 10. Pytanie do Was, jaki wzmacniacz stereo w granicach 3-4 tysiące polecicie do napędzenia tych kolumn? Zależy mi przede wszystkim, by na pokładzie był przedwzmacniacz z wejściami phono na gramofon (muzyka będzie słuchaną głównie z winyli) oraz w miarę dobrej jakości DAC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to NAD c368, przy impedancji wyjściowej MA Silver 10- 4 omy, daje ponad 120W na kanał, ma przedwzmacniacz gramofonowy i niezły przetwornik DAC. Brzmienie recenzowane jako miękkie, bardziej osadzone na niższych częstotliwościach, czyli to na czym mi zależy. Co sądzicie?

Edytowano przez Gaspar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad z nowej serii będzie zdecydowanie za jasny pod kolumny serii silver. 

Tani a dobry, gorzej u ciebie z wyposażeniem to atoll in 100. Świetnie zgrywa się z jaśniejszymi kolumnami. 

Ewentualnie coś mocniejszego to używany roksan K2.

Z nowych jeszcze Marantz pm8006 i Cyrus one

Zapraszamy po wypożyczenie sprzętu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Trochę humoru nie zaszkodzi, a jednak zostanę przy swojej opinii bo wiem iż można dużo lepiej do MA Silver 10.

Dodatkowo a może przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę jakiego brzmienia poszukuje autor tematu.

Rozumiem czemu doczepiłeś się do tego posta, ale wiedz iż nie uważam tego wzmacniacza za słabeusza.

Życzę dużo zdrowia i Pozdrawiam!

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...