Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 300 zł


Recommended Posts

witam,

Szukam słuchawek dokanałowych do 300 zł, będą współpracowały z Honorem Play a w przyszłości planuję przesiadkę na LG V50 ewentualnie V40. Słuchawki dobieram pod kątem słuchania muzyki ze smartfona, ale fajnie by było gdybym mógł również używać ich do laptopa Acer Nitro 5 podczas grania czy oglądania filmów.Oczywiście słuchawki na kablu z wejściem USB-C lub jack. 

Słucham głównie soft rocka/christian rocka/ rocka/ j-rocka/rap-rocka/j-popu/metalcore'a/metalu nieco rzadziej hard rocka i punk rocka. Generalnie rzecz ujmując najbardziej lubię rock z dodatkami np. skrzypiec, pianina lub innych instrumentów grających ciszej na drugim planie.

Jeśli chodzi o dźwięk to lubię analityczne granie w którym dźwięki są fajnie odseparowane i się nie zlewają, fajnie był by też gdyby bass miał przyjemną głębię przede wszystkim myślę tu o gitarach basowych, a wysokie tony były ostre (zimne). Co do średnicy trudno mi powiedzieć, zdam się na waszą opinię w tym aspekcie. W kwestii planu myślę że najlepiej gdyby grały na planie V, jednak nie chcę aby niskie i wysokie zbyt mocno wychodziły przed szereg i zagłuszały pozostałe tony, bo jak pisałem chodzi mi o analityczność, myślę że wyważone średnio-mocne podbicie było by w sam raz, za słabego nie chcę ale i mocnego też raczej nie.

A i jeszcze jedno fajnie gdyby były w miarę dobrze zrobione bo moje Philips SHE3700 nagle straciły niskie tony po roku, no i oczywiście dobrze trzymały się w uszach z tym też miałem wcześniej problem.

Dziękuję i liczę na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...