Skocz do zawartości

Słuchawki douszne bezprzewodowe do 300zł


Recommended Posts

witam, rozgladam sie za sluchawkami dousznymi bezprzewodowymi bez kabla. sluchawki beda wspolpracowaly z telefonem huawei p20 lite jak narazie. Budzet to +/- 300zł.

Jak narazie zastanawialem sie nad tymi sluchawkami:

- huawei freebuds lite

-Mi True Wireless Earphones

wybrac jakies z tych dwoch czy sa inne lepsze w tej cenie i czy bedzie odczuwalna roznica pomiedzy jakimis tanszymi np z xiaomi?

z gory dzieki za pomoc :)

Edytowano przez poiuytrewq123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Może jeszcze ktoś się odezwie. Odnoszę wrażenie że tego typu słuchawek nie kupuje się dla dobrej jakości dźwięku przy słuchaniu muzyki. Trudno nawet o sensowne recenzje słuchawek TWS w tej dziedzinie. Chyba powinieneś się kierować opiniami na temat ich cech użytkowych, jakości materiałów i wykonania, do tego pewnie jakieś ogólne informacje co do dźwięku pewnie się znajdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z MEE Audio X10 - co prawda niezbędne byłoby naciągnięcie budżetu, ale za to dostajesz wyzszą wersję Bluetooth, dłuzszy czas pracy na baterii i pewność firmy, która specjalizuj się w słuchawkach bezprzewodowdych :D Co do brzmienia, testowało je m.in. HiFiChoice: "Brzmienie słuchawek X10 jest okazałe. To dźwięk obfity i konkretny, z basem charakteryzującym się wyraźnie wyczuwalnym, silnym pulsem. Ogólna równowaga jest ocieplona, akcent położono na niższe rejestry."

Co prawda nie porównywałam z modelami, które wymieniasz, ale u mnie w uchu siedzą bardzo wygodnie i co najważniejsze nie ma problemów z parowaniem (testowaliśmy zarówno z Androidem jak i iOS).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...