Skocz do zawartości

Yamaha AVENTAGE


Jarosław Walkiewicz

Recommended Posts

38 minut temu, Jarosław Walkiewicz napisał:

Wasze zdanie czy warto kupic yamahe ??

A RX-A3030 może być , bo akurat cóś takiego mam od pięciu lat ? _Powiem tak , po za tym , że pewnego pięknego dnia wyłączyli mi radio internetowe reszta jest ok.

Działa bez zarzutu , system kalibracji ośmiopunktowy ,więc w porządku , Atmosu nie mam ,ale też go nie potrzebuję , w KD jest dobrze w muzyce ..... to już kwestia upodobań , dla mnie słabo. Aha , przez pięć lat, od wycierania kurzu miękką ściereczką starła się farba na obudowie / nic , nigdy na tym amp. nie stało/ , obok stoi 32 letnia końcówka mocy, także Yamahy na której stał i tuner i pre i inne różne klocki i nie ma nawet ryski :)   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3030 nie testowałem ale od końcówek 70 tak. 

Mało awaryjne sprzęty. Mało się grzeją. Jeśli masz sprawdzone źródło to można brać używkę. Przestrzenny , jasny bardzo swobodny dźwięk. W kinie robi bardzo dobre wrażenie. W stereo jest delikatnie mówiąc podrasowany. Ale na tle innych ampli AV nie odstaje. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2019 o 15:19, tomek4446 napisał:

A RX-A3030 może być , bo akurat cóś takiego mam od pięciu lat ? _Powiem tak , po za tym , że pewnego pięknego dnia wyłączyli mi radio internetowe reszta jest ok.

Działa bez zarzutu , system kalibracji ośmiopunktowy ,więc w porządku , Atmosu nie mam ,ale też go nie potrzebuję , w KD jest dobrze w muzyce ..... to już kwestia upodobań , dla mnie słabo. Aha , przez pięć lat, od wycierania kurzu miękką ściereczką starła się farba na obudowie / nic , nigdy na tym amp. nie stało/ , obok stoi 32 letnia końcówka mocy, także Yamahy na której stał i tuner i pre i inne różne klocki i nie ma nawet ryski :)   

to troche nie możliwe że sprzęt za ładnych parę tysiecy zł i lakier nie wytrzymał próby czasu... A może to poprostu dzisiejsze czasy, gdzie wszystko ma wytrzymać do końca gwarancji ....

Jaki masz sprzet w posiadaniu jeśli można wiedzieć, tylko Yamaha ??? 

 

1 godzinę temu, Repugnant napisał:

mam polacam bez problemow jak na razie.

Jak długo ?? masz od nowości ?? Czy masz problemy z lakierem jak kolega wyżej ??? 

Dnia 30.10.2019 o 08:15, S4Home napisał:

Ja 3030 nie testowałem ale od końcówek 70 tak. 

Mało awaryjne sprzęty. Mało się grzeją. Jeśli masz sprawdzone źródło to można brać używkę. Przestrzenny , jasny bardzo swobodny dźwięk. W kinie robi bardzo dobre wrażenie. W stereo jest delikatnie mówiąc podrasowany. Ale na tle innych ampli AV nie odstaje. 

Pozdrawiam

Zatem co zasugerował byś w tej klasie  ?? Denon, Onkyo TX NR 1010 ?? Luxman 

Dnia 29.10.2019 o 15:19, tomek4446 napisał:

A RX-A3030 może być , bo akurat cóś takiego mam od pięciu lat ? _Powiem tak , po za tym , że pewnego pięknego dnia wyłączyli mi radio internetowe reszta jest ok.

Działa bez zarzutu , system kalibracji ośmiopunktowy ,więc w porządku , Atmosu nie mam ,ale też go nie potrzebuję , w KD jest dobrze w muzyce ..... to już kwestia upodobań , dla mnie słabo. Aha , przez pięć lat, od wycierania kurzu miękką ściereczką starła się farba na obudowie / nic , nigdy na tym amp. nie stało/ , obok stoi 32 letnia końcówka mocy, także Yamahy na której stał i tuner i pre i inne różne klocki i nie ma nawet ryski :)   

I dlaczego akurat spośród wielu marek akurat Yamaha ?? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jarosław Walkiewicz napisał:

to troche nie możliwe że sprzęt za ładnych parę tysiecy zł i lakier nie wytrzymał próby czasu...

Dokładnie za 8k., choć na początku kosztował 10 k. , na obudowie jest cieniutka warstwa lakieru proszkowego więc nic dziwnego że się ściera.

Dnia 30.10.2019 o 08:15, S4Home napisał:

Mało awaryjne sprzęty. Mało się grzeją. Jeśli masz sprawdzone źródło to można brać używkę. Przestrzenny , jasny bardzo swobodny dźwięk. W kinie robi bardzo dobre wrażenie. W stereo jest delikatnie mówiąc podrasowany.

Potwierdzam .

17 minut temu, Jarosław Walkiewicz napisał:

Jaki masz sprzet w posiadaniu jeśli można wiedzieć, tylko Yamaha ??? 

Reszta moich klocków w opisie poniżej.

Dodam , że do Pre Out RX-A3030 podpięte mam dwie końcówki mocy jedna na fronty , druga centralny. Jak by powiedzieć , jest trochę lepiej niż z samego amp. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Dokładnie za 8k., choć na początku kosztował 10 k. , na obudowie jest cieniutka warstwa lakieru proszkowego więc nic dziwnego że się ściera.

Potwierdzam .

Reszta moich klocków w opisie poniżej.

Dodam , że do Pre Out RX-A3030 podpięte mam dwie końcówki mocy jedna na fronty , druga centralny. Jak by powiedzieć , jest trochę lepiej niż z samego amp. :) 

I dlaczego akurat Yamaha, spośród wielu marek dostepnych  ?? 

tuba Mivoc SW 1500 a nie np Yamaha NS-SW 700 ?? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Repugnant napisał:

mam polacam bez problemow jak na razie.

Jak długo ?? masz od nowości ?? Czy masz problemy z lakierem jak kolega wyżej ??? 

Dnia 30.10.2019 o 08:15, S4Home napisał:

Ja 3030 nie testowałem ale od końcówek 70 tak. 

Mało awaryjne sprzęty. Mało się grzeją. Jeśli masz sprawdzone źródło to można brać używkę. Przestrzenny , jasny bardzo swobodny dźwięk. W kinie robi bardzo dobre wrażenie. W stereo jest delikatnie mówiąc podrasowany. Ale na tle innych ampli AV nie odstaje. 

Pozdrawiam

Zatem co zasugerował byś w tej klasie  ?? Denon, Onkyo TX NR 1010 ?? Luxman 

20 godzin temu, Repugnant napisał:

mam polacam bez problemow jak na razie.

Jak długo ?? masz od nowości ?? Czy masz problemy z lakierem jak kolega wyżej ??? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...