Skocz do zawartości

Zestaw stereo do ok. 3k


onegrx1

Recommended Posts

Cześć,

Piszę z prośbą o pomoc w wyborze zestawu stereo do około 3000zł. Używać go będę do słuchania muzyki (głównie rock, klasyczna, jazz, elektro, pop), oglądania filmów z telewizora Philips 65PUS8303 oraz grania na Playstation. Salon ma wymiary 4.5m x 3m, ale jest połączony z jednej strony ze sporym przedpokojem zajmującym drugie tyle miejsca (czy dźwięk będzie w takim razie jakoś uciekał?).

W salonie Denona była promocja i polecono mi zestaw CEOL N10 + Polk Audio Signature S20, teraz raczej zamiast CEOLa pokazywali mi RCD-N41 + Polk S20 za 2000zł. W innym sklepie polecano mi zestaw Yamaha R-N303D z kolumnami podłogowymi Indiana Line NOTA 550 za 2700zł

Czy macie jakieś doświadczenie z tymi kolumnami i moglibyście mi doradzić które byłby lepsze? Amplituner wolałbym jednak klasyczny, a nie miniwieże od Denona, ale czy w tym budżecie znajdę coś lepszego niż 303 i czy ewentualnie warto przekroczyć budżet dla Yamahy N602. I czy łączyć te amplitunery z Polkami czy Nota 550. Widziałem też polecane Quantum Magnum 723 ale ciężko mi się do tego wszystkiego odnieść bo aktualnie słucham muzyki na starej miniwieży za 300zł, z telewizora lub z słuchawek Sennheiser HD4.40BT 

Znajomy polecał mi również https://musiccenter.pl/sklep/studio-nagran/monitory-studyjne/adam-audio-t7v/ ale wtedy nie nie podłączę ich pod amlituner tylko będę musiał mieć cały czas włączony komputer z podłączonym interfejsem dźwiękowym.

Pozdrawiam serdecznie,
Bartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...