Skocz do zawartości

"szafa grająca"


Ax135

Recommended Posts

Jestem kompletnie zielony w tym temacie, więc dla większości z was to zagadnienie jest zupełnie oczywiste i znane. Pytanie brzmi czy ten sprzęt jest cokolwiek warty, a jeśli tak to w jakich granicach cenowych? Zdjęcia są słabe, ale niestety w tym momencie dysponuje tylko takimi. Do tego są dwa głośniki.  https://imgur.com/a/OB7LlFL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz S. napisał:

Jest podobne, a może nawet i takie samo jak moje z tym, że moje jest w obudowie drewnianej (jeśli to nazywasz stolikiem, nie mam pojęcia jak już pisałem) do tego oba głośniki, które nie wiem czy są zawarte w tej aukcji. Słyszałem jak gra i serio robi robotę. Orientujesz się może czy ta obudowa podnosi znacznie cenę zestawu?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie mam jak zrobić lepszych zdjęć w tym momencie, ale jest to całkowicie zabudowane. Tak jakby skrzynia, to ze zdjęcia przy moim wygląda trochę jak samoróbka tylko po to, by połączyć poszczególne segmenty. Co do ceny to ciekawe że na ebayu jedna część chodzi po 200 dolców

Znalazłem w internetach zdjęcie. Bardzo podobne i do tego dochodzą 2 oddzielne głośniki na wysokość 1/2 czy nawet 3/4 tego

RARE-70s-VINTAGE-FISHER-STEREO-RACK-SYSTEM-CA-7000.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko to wygląda. Nie znam się dobrze na vintage ale moim zdaniem masz 2 drogi. Lekko zainwestować w przegląd w serwisie i renowacje stolarki i sprzedać za więcej lub bez inwestycji sprzedać po cenie rynkowej. Daj znać jak będziesz wystawiał a wcześniej zrób lepsze zdjęcia i tabliczki kolumn :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...