Skocz do zawartości

NAD AMP1


Maciej Michałek

Recommended Posts

Cześć, czy ktoś z drogich forumowiczów miał okazję testować NAD AMP1 (https://nadelectronics.com/product/amp1/), najlepiej w porównaniu z NAD C338? Może trafiliście gdzieś na testy laboratoryjne tego urządzenia, podobne do tych z https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/2980-nad-c338 ? 

W C338 sekcja wzmocnienia była oparta o moduły HyperX UCD. A jak jest w AMP1? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinien jeżeli to nie będą jakieś super wymagające podłogówki. Moje zdanie jest takie że moc nas wyzwoli, ale nie wszyscy się z tym zgadzają 😁

Pytanie czy nasi dystrybutorzy NAD nie mają tego wzmacniacza? Chodzi mi żebyś posłuchał zanim kupisz...

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
4 minuty temu, Maciej Michałek napisał:

Cześć,

jestem zadowolony. Mały, dyskretny, nie rzuca się w oczy, a radzi sobie z Tonsilami Maestro S, więc da radę ze wspomnianymi B&W. Myślę, że cyfrowe wzmacniacze mają tutaj sporą przewagę. Teraz tylko czekam aż dzieci podrosną, co by zmienić kolumny :)

Super. To teraz musze poszukać gdzie jest w mojej okolicy i umówić się na odsłuch. Chromecast działa bez zarzutów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agora napisał:

Chromecast działa bez zarzutów ?

Tak. Słucham ze Spotify. Ze znalezieniem w okolicy możesz mieć problem, chyba ten model nie był dystrybuowany oficjalnie na terenie Polski. Możesz zawsze kupić przez Amazona, posłuchać na swojej konfiguracji, a jak coś będzie nie tak, zwrócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co proponujesz ? 

39 minut temu, S4Home napisał:

Mając chromecast w szufladzie i Do Bowersa?

Moim zdaniem ten NAD gra nieco górą pasma. Tez bym szukał czegoś klasycznego. Miększego. A podłączył chromecast. Ale jak chcesz.

 

Co proponujesz ?

Kolumny białe podstawkowe. Sprzęt kolor srebrny (wiem NAD nie jest srebrny ale zmieniła się koncepcja)

Edytowano przez agora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, meysonbraxxton napisał:

Pytanie czy nasi dystrybutorzy NAD nie mają tego wzmacniacza? Chodzi mi żebyś posłuchał zanim kupisz...

Nie spotkałem się. Od czasu założenia posta zmieniła się trochę koncepcja zestawu audio. Aktualnie mam kupione MA Silver 100 i wypożyczyłem do nich NAD C368. Niestety słuchałem może z 1,5 godziny i dźwięk był dla mnie zbyt męczący (cyfrowy) wiec chyba raczej odpuszczę wzmacniacze NAD dla tych kolumn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2021 o 12:28, agora napisał:

Nie spotkałem się. Od czasu założenia posta zmieniła się trochę koncepcja zestawu audio. Aktualnie mam kupione MA Silver 100 i wypożyczyłem do nich NAD C368. Niestety słuchałem może z 1,5 godziny i dźwięk był dla mnie zbyt męczący (cyfrowy) wiec chyba raczej odpuszczę wzmacniacze NAD dla tych kolumn

Tak jak pisałem. W przypadku Monitor Audio Silver 100 lepiej iść w kierunku muzykalnego wzmacniacza takiego jak Atoll IN50 Signature, NAD C356bee, Audiolab 6000a czy Musical Fidelity M3si. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2021 o 15:14, Q21 napisał:

Tak jak pisałem. W przypadku Monitor Audio Silver 100 lepiej iść w kierunku muzykalnego wzmacniacza takiego jak Atoll IN50 Signature, NAD C356bee, Audiolab 6000a czy Musical Fidelity M3si. 

a co sądzisz o Magnat MR780? Warto go posłuchać z tymi kolumnami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...