Skocz do zawartości
Rafdio

Jakie słuchawki douszne do 200zł?

Recommended Posts

Które z tych zestawów, są według was najlepsze do 200 zł? Podajcie argumenty za nimi przemawiające. Będą głównie służyły do słuchania muzyki, oraz audiobooków w autobusie. Słuchawki mające jacka będą podłączone do transmiter bluetooth Baseus BA02. Zależy mi na jak największej detaliczności, analityczności, neutralności, rozdzielczości, separacji, jak jest to możliwe w tym budżecie.

Słuchawki: 

- Audictus Adrenaline 2.0

- Creative Outlier Sports 

- Soundmagic E10c

- Snab Overtone EP-101M. 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Rafdio napisał:

Odpadają używki i zamawianie w Chinach. Co sądzisz o sprzęcie który podałem? 

A kto mówi o Chinach? Link jest to oficjalnego przedstawiciela, gwarancja itp. 

Soundmagic E10c i Snab Overtone EP-101M znam, DIRAC+ zdecydowanie lepszy. 

Edytowano przez Janusz Duryn

O futerale nie wspominałeś wcześniej. Miałem obie wersje, z pilotem i bez pilota. Porównywałem je łeb w łeb. Zostawiłem sobie wersję z pilotem bo ma więcej basu i gra mniej detalicznie. Wersja z plusem gra właśnie równym pasmem, bez podbitego basu i dla mnie było trochę za dużo wysokich. Myślę, że tego szukasz, przynajmniej z twojego opisu to wynika. Poczytaj trochę o tych DIRAC, bo to bardzo dobre słuchawki i ciągle się rozwijają. Jadą już do mnie najnowsze Dirac direm E3.

http://blog.naver.com/PostView.nhn?blogId=sonicast1&logNo=221692123879&categoryNo=21&parentCategoryNo=-1&viewDate=&currentPage=&postListTopCurrentPage=&isAfterWrite=true

O które słuchawki chodzi ci w tym momencie? 

1 godzinę temu, Janusz Duryn napisał:

Miałem obie wersje, z pilotem i bez pilota. Porównywałem je łeb w łeb. Zostawiłem sobie wersję z pilotem bo ma więcej basu i gra mniej detalicznie. Wersja z plusem gra właśnie równym pasmem, bez podbitego basu i dla mnie było trochę za dużo wysokich.

Jeżeli chodzi ci o DIRAC to te słuchawki kompletnie mnie nie interesują. 

14 minut temu, Rafdio napisał:

O które słuchawki chodzi ci w tym momencie? 

Jeżeli chodzi ci o DIRAC to te słuchawki kompletnie mnie nie interesują. 

To kup co bądź ze swojej listy, tu na forum mało jest osób które interesują się słuchawkami.

Snab Overtone EP-101M to bardzo fajne słuchawki. Nie są jednak zbyt neutralne, bo skraje pasma są w nich wyraźnie podbite. Mam je. Są dobrze wykonane i dobrze wyposażone, bo jest do nich etui i dają do 2 pary ponadstandardowych tipsów poza 3-ema parami zwykłych silikonowych. Jest na nie promocja w x-kom w gorącym strzale po 89 zł. Taniej nowych nie kupisz. W Chinach da się kupić lepsze słuchawki w podobnej cenie.

Soundmagic E10 kupiłem córce rok temu, bo wszystko uwalała.  Pod względem wytrzymałości dają radę do dziś i to jedyna ich zaleta. Obie pary grają jak dla mnie ogólnie słabo. To zawsze jest oczywiście kwestia indywidualnych preferencji. 

Dnia 4.11.2019 o 22:26, Janusz Duryn napisał:

Obie pary grają jak dla mnie ogólnie słabo.

Co sprawia, że według ciebie grają słabo? 

11 godzin temu, Rafdio napisał:

Co sprawia, że według ciebie grają słabo? 

Nic mi się w tych słuchawkach nie podoba. Daleko od naturalności, muzykalności i przejrzystości, scena mała. Nie ma zejścia na basie i jego kontroli, wysokie mało precyzyjne. W ogóle nie oddają charakteru nagrań. Ale to moje osobiste zdanie.