Skocz do zawartości

Sony HT-SF150 czy Samsung HW-K360?


Franko

Recommended Posts

Cześć 

Jestem ostatnio na etapie kupowania soundbara i mam pewien dylemat odnośnie jakości dźwięku, a zwłaszcza jakosci basów w Sony HT-SF150. Niestety nie mam jak tego sprawdzić, a wszystko co jest na YouTubie wydaje mi się niemiarodajne. Co możecie powiedzieć o tym soundbarze? 

Dodam że nie chciałbym wydać więcej niż 600 złotych, a pokój ma około 20 m2. Alternatywą jest Samsung HW-K360. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Ani jeden ani drugi. 

Kup sobie dobre dwie butelki single Malta. Wrażenia lepsze.

A tak na serio to na tym forum nie doradzamy soundbarow. Jeśli zwiększysz budżet doradzimy wzmak i dwa monitory. 

A gdybyś miał wybrać z tego mniejsze zło? Poprostu zależy mi żeby nie wydawać dużo, a mieć fajny zestaw do małego pokoju do pc i telewizora. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wybrał

2 godziny temu, S4Home napisał:

dwie butelki single Malta

😁

Już kupno jakichś aktywnych Edifierów powinny być lepszym rozwiązaniem, niż te grajbelki. 

Poza tym 20m2 to już nie jest wcale takie małe pomieszczenie do nagłośnienia, więc w tym budżecie chcąc mieć 

8 minut temu, Franko napisał:

fajny zestaw

 

15 godzin temu, Franko napisał:

jakości dźwięku, a zwłaszcza jakosci basów

jest to trochę myślenie życzeniowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2019 o 09:10, S4Home napisał:

Jak się zdecydujesz to wróć to doradzimy .

No to wróciłem po dwóch butelkach i zainteresowały mnie te Edifiery. Tylko, że teraz mam dylemat pomiędzy R1700BT, R1280DB lub Sven MC-20. Co możecie o nich powiedzieć? Ewentualnie czy jest coś lepszego w tym przedziale cenowym? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...