Skocz do zawartości

Syczenie z głośników wysokotonowych


przemko wozny

Recommended Posts

Witam mam taki problem że buczy mi strasznie z głośników, wcześniej tego syczenia nie było, amplituner mam podloczony frontowej kolumny pre out do wzmacniacza stereo rolsan k3 kablem phono to phono, myślałem że to wina kabla i wymieniłem na qed ale to też nie pomogło jakieś pomysły co jest powodem syczenia???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, amplituner Yamaha rxa 2070 sygnał pusaczony preout em do wzmacniacza roksan k3 by pass (fronty). Kolumny jak by buczaly, po włączeniu komputera dochodzi syczenie z wysokotonowych mam wrażenie że to problem z prądem, ale wcześniej nie było tego problemu. Nie wiem czy ma, to znaczenie ale pod gniazdka, sieciowe jest ich 4 plus listwa razem 10 mam podłączone tv play komp itp czy przez to może być za, duże napięcie czy coś?? 

Dodam że buczenie występuje tylko kiedy używam połączenia by pass ampli plus wzmacniacz, bo zmianie źródła np bluetooth w wzmacniaczu od razu znika ten dźwięk buczenia

20 godzin temu, seba3002 napisał:

Podłącz kolumny do amplitum pomijając wzmacniacz. Sprawdź też czy wypinajac wzmak z amplitunera też jest to syczenie. 

Bo właśnie odkryłem że syczenie pojawia się po włączeniu komputera, tak to kolumny tylko bucza jak by za mocno po zmianie na inne źródło ale nie podłączone jest normalnie 

Edytowano przez przemko wozny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...