Skocz do zawartości

Kino domowe pioneer vsx 923


DJSTONKA1

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH.

OD DOBRYCH KILKU LAT POSIADAM KINO DOMOWE PIONEER VSX 923 4K Z KTOREGO JESTEM BARDZO ZADOWOLONY AZ DO DNIA WCZORAJSZEGO. POJAWIL MI SIE DZIWNY PROBLEM GDZIE NA WYSWIETLACZU POJAWIA SIE KOMUNIKAT " MHL POW ERR" 

KINO  DZIALA BEZ ZAKLUCEN , ALE TA INFORMACJA WYSWIETLA SIE CALY CZAS I JEST DENERWUJACA I OBAWIAM SIE ABY NIE USZKODZILO SIE COS INNEGO. JESLI KTOS MOGL BY MI POMOC W TEJ KWESTII BARDZO BYL BYM WDZIECZNY

 

POZDRAWIAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Przede wszystkim nie używaj samych dużych liter. To oznacza krzyk ;-). A z racji profilu tego forum, raczej nie odpisują tu osoby głuchonieme.

A teraz co udało mi się znaleźć w sieci :

"There is a problem with the power supply for the MHL device. After turning OFF the receiver, disconnect the MHL device, connect the MHL device again and then turn ON the power of the receiver.If the error is displayed even though the above operation is repeated several times, there is a problem with the receiver or the MHL device. Disconnect the power cable and request repair."

I tłumaczenie przez tłumacza google (niestety nie znam angielskiego, więc musiałem się posłużyć internetem)

"Wystąpił problem z zasilaniem urządzenia MHL. Po wyłączeniu odbiornika odłącz urządzenie MHL, podłącz ponownie urządzenie MHL, a następnie WŁĄCZ zasilanie odbiornika. Jeśli błąd zostanie wyświetlony, nawet jeśli powyższa operacja zostanie kilkakrotnie powtórzona, wystąpił problem z odbiornikiem lub Urządzenie MHL. Odłącz kabel zasilający i poproś o naprawę"

Co prawda jest to instrukcji modelu SC-1224-K (https://intl.pioneer-audiovisual.com/manuals/docs/ARB7571A.pdf , lecz jest to Pioneer i podejrzewam ,że problem jest podobny.

A oto co znalazłem na temat MHL

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mobile_High-Definition_Link

Edytowano przez Iron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...