Skocz do zawartości

quadral rhodium 500


Dawiddaw

Recommended Posts

Hey.

Poszukuję zestawu 5.1 do niewielkiego salonu 20 m2. Ostatnio byłem na odsłuchu quadral rhodium 500 + qube 8. Slyszalem również indiana line 541 i polk t531

Niestety same kolumny z sub. Salon nie posiadał reszty zestawu... W mojej ocenie quadral zmiazdzyl Indianie szczegolowoscia, szerszą scena jeśli mogę tak napisać, wspaniałymi średnimi tonami. Mówiąc krótko zachwycił mnie. Mała rzecz a cieszy. 

Słuchałem tego na ampl. onkyo 686 i innych o podobnych parametrach.. 

Czy ktoś słyszał jaka to gra na kinie?W odsłuchu przeważa u mnie muzyka. Jednak zestaw 5.1 kupuje się do kina również😉 a nawet przedewszysktim. Stąd pytanie czy ktoś coś wie na ten temat.Ewentualnie ktoś poleca jakiś salon w którym można calego zestawu posłuchać. Najlepiej Śląsk i okolice. A może ktoś poleca inny ampl. to tego zestawu.Jak pisałem muzycznie urzekl mnie bardzo, chciałbym wiedzieć/ sprawdzić jak w kinie i czy inny ampl. w budżecie 2000-2500 wchodzi w grę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem to też lepsze kolumny. 

Jeśli fronty zagrały k tyle lepiej to z resztą też tak będzie. O tyły bym się nie bał. Ale centralny da ci podobna charakterystykę i zgra się z frontami. W salonach rzadko kiedy są pełne sety. Bo to raczej naturalny wybór po odsłuchu frontów.

Pozdrawiam 

Witam, dziekuje za info. U was tez ich nie ma?W ofercie widziałem ze chyba posiadacie do sprzedaży. Rozumiem ze nie ma opcji odsłuchu 5.1 ?

Pytanie drugie czy warto wziasc do tego pod uwage nowszy onkyo 696, ewentualnie cos innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...