Skocz do zawartości

Black Friday 2019 & Cyber Monday ?


Kubakk

Recommended Posts

Jako ,że za 3tygodnie będzie wiadomy piątek zakładam temat by wrzucać ciekawe oferty.

Czarny Piątek 29.11.2019

Cyber Poniedziałek 2.12.2019

Zapewne jak rok temu branża przygotuje ciekawe oferty tydzień wcześniej , tak więc czekamy.

 

ewentualnie można pisać co tam będzie w kręgu zainteresowania co by branża mogła wziąć pod uwagę ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja się czaję na central focal chorusa by spasował pod moje fronty. Liczę iż będzie dobra oferta z uwagi na wymianę linii na chora ;) 

A tak może jakieś kable.

Wiele amplitunerów KD także zostało na jesieni zmienionych także na poprzednie wersje warto zrobić fajne upusty. Ogólnie wychodzące linie powinny być na w miarę sporym to wtedy szybko z magazynów zejdą i wszyscy będą zadowoleni :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2019 o 18:08, Kubakk napisał:

Ja się czaję na central focal chorusa by spasował pod moje fronty. Liczę iż będzie dobra oferta z uwagi na wymianę linii na chora ;) 

Tu wydaje mi się że nie masz na co czekać. Ok może centralny to jeszcze, ale z tego co wiem to salony już mocno tną ceny na Chorusy więc za 3 tygodnie po prostu może już nie być stanu.

Dnia 10.11.2019 o 21:30, Mirektdi napisał:

Ja planuje zakup całego kompletu

Denon DRA-800H Black
Polk Audio Signature S60E WHITE
Polk Audio HTS SUB 10 WHITE

;)

Na ten moment da sie kupić w okolicy 9.500 całość.

A po co Ci subwoofer kinowy do tego systemu stereo?

21 godzin temu, 1Ender napisał:

Z taką kasą to bym szukał używanego klasy premium - Hi End. 

Moim zdaniem połączenie Denona z Polk Audio to po prostu marketing, jedna firma. Ale to połączenie nei gra wcale rewelacyjnie. I zgadzam się że cena jest tu mocno nad wyraz. Nie wiem czy black friday pomoże.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie przymierzam się do zakupu prostego audio w budżecie ok. 4K. Powiem szczerze że sam bym nie wpadł na to, żeby czekać na BF bo nawet nie wiedziałem kiedy jest;) Pytanie jak to wyglądało w zeszłym roku? - czy trafiają się deale na popularne zestawy (typu TX-8250/NAD C338 + Heco/Monitor Audio/Tannoy) czy raczej ceny dotyczą mniej popularnego sprzętu?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barchetta1 napisał:

Cześć, właśnie przymierzam się do zakupu prostego audio w budżecie ok. 4K. Powiem szczerze że sam bym nie wpadł na to, żeby czekać na BF bo nawet nie wiedziałem kiedy jest;) Pytanie jak to wyglądało w zeszłym roku? - czy trafiają się deale na popularne zestawy (typu TX-8250/NAD C338 + Heco/Monitor Audio/Tannoy) czy raczej ceny dotyczą mniej popularnego sprzętu?

 

Różnie bywa , rok temu w q21 kupiłem ca dacmagic100 ~30% taniej , widziałem też ,że mieli focal chorusy 716 ~40% taniej do ceny wyjściowej.

Ogólnie z tego co widzę to końcówka listopada - Święta grudniowe są dobre promocje.

Na ubraniach także zawsze po 15.12 można było kupić sporo tematów za 30-50% :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mirektdi napisał:

S4Home dziekuje. Macie dostęp do białych chorus ? Z Denon zagra dobrze ?

Sub potrzebny do basu w filmach glownie i konsoli. 

Nie będę ich miał na Black friday. Tu patrz na stronę nfce.

15 godzin temu, barchetta1 napisał:

Cześć, właśnie przymierzam się do zakupu prostego audio w budżecie ok. 4K. Powiem szczerze że sam bym nie wpadł na to, żeby czekać na BF bo nawet nie wiedziałem kiedy jest;) Pytanie jak to wyglądało w zeszłym roku? - czy trafiają się deale na popularne zestawy (typu TX-8250/NAD C338 + Heco/Monitor Audio/Tannoy) czy raczej ceny dotyczą mniej popularnego sprzętu?

 

Różnie. Napisz do nas w ten dzień. Albo lepiej zadzwoń to jak cena nie będzie gotowa Tico ja zrobimy. Na maila możemy nie odpowiedzieć tak szybko 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaknb napisał:

Ja zastanawiam się, czy jakieś rozsądne cenowe daki pokroju Pro-Jecta Pre Box S2 albo Toppinga D50s spadną z ceny.

Topping Na pewno, ale na Aliexpress. Jak kupowałem rok temu DX3 Pro na 11.11 to z 220$ była obniżka do 199$. Kuponami obniżyłem do 179$.

Dodatkowo jak masz szczęście to ominie cie cło i wtedy to już całkiem nieźle wychodzi  :) ale muszę nadmienić że jak wtedy kupowałem DACa to w PL jeszcze nikt go nie sprzedawał.

Edytowano przez kukocz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Black friday można zrobić lepsza cenę? Bo widzę że tutaj też jest to pewna zagadka.

O pewnych rzeczach które nie są tajemnicami handlowymi mogę wam powiedzieć. Bo to jest standard w handlu nie tylko w audio.

1. Jest to koniec roku. Czas na wyrobienie normy z producentami i dystrybutorami. W audio działa to rzadziej. Ale w poprzedniej firmie przy handlu TV jest to standard. Sklep może sprzedać nawet na 0 marzy bo woli dostać premie od dystrybutora. Często nie są to kwoty małe. Wówczas dostajecie produkty konkretnychc producentów.

2. Zalegające stany magazynowe. Jeśli producent, sklep, salon zatowarowal się za bardzo to po prostu opłaca mi się zejść ze stanu. Po pierwsze aby w kolejnym roku nie płacić podatku a po drugie aby ograniczyć koszty magazynowe.

3. Finalnie. Jeśli sklep w dany dzień sprzedaje 2 produkty na których zarabia 200 zł przykładowo. To woli po prostu zejść z marży, skorzystaj ze światowego boom na to i sprzedaż 5 produktów na których będzie mieć 400 zł zarobku. Ok sklep narobi się więcej ale to jeden, dwa dni.

Więc widoki trzeba śledzić ceny czy czasem nie pompują nas w balona i nie jest to wydmuszka. Ale założenia przy najmniej te pierwotne z UK i z US były wyjście takie.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...