Skocz do zawartości

Black Friday 2019 & Cyber Monday ?


Kubakk

Recommended Posts

Obserwuje Pioneera N50AE od dluzszego czasu w roznych sklepach.W tym tez na Allegro.I dzis widze ale nie powiem gdzie, w kazdym razie u branzy, jego stara cene 3999zl. nowa 3899.Nawet na Allegro 3999 nie bylo od przynajmniej pol roku jesli nie dluzej.Cena 3899 widnieje praktycznie wszedzie od dawna.Podobne sytuacje zauwazylem odnosnie innych urzadzen.Przypomina mi to sytuacje z InterMarche z ub roku kiedy to kawa Tchibo nagle zostala opatrzona nowa promocyjna super cena 8.99 za 250gram podczas gdy ta kawe w tej wlasnie cenie kupowalem w tym markecie za 8,99 przez dlugi dlugi czas.Jesli ktos nie zapamieta normalnej ceny danego produktu obowiazujacej przez jakis wczesniejszy okres czasu to nie zorientuje sie ze ta rzekoma promocja jest zwykla sciema....😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dnia 22.11.2019 o 14:28, Kubakk napisał:

https://www.q21.pl/category/black-friday

dziwne ,że się nie chwalą ;) 

w sumie nie ma nic dla mnie co mnie interesuje na tą chwilę

Chociaż niby może być jak rok temu ,że każdego dnia inne oferty

Dziękujemy za podanie naszego linka. A co konkretnie interesuje, może będziemy w stanie przygotować fajną ofertę, która będzie satysfakcjonowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Dziękujemy za podanie naszego linka. A co konkretnie interesuje, może będziemy w stanie przygotować fajną ofertę, która będzie satysfakcjonowała.

Na priv pisałem 2tyg temu co mnie interesuje ;)  Do grudnia mam plan zakupu , tylko czekam na dobrą okazję , ew. trzeba będzie podzwonić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon Q21 serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty zakupu wybranych modeli urządzeń Moon w ofercie Black Friday.

Specjalną ofertą czarnopiątkową objęte są następujące urządzenia:
- wzmacniacz zintegrowany Moon 250i - 5999 zł. i kredyt 10x0%
- wzmacniacz zintegrowany Moon 240i - 7999 zł. i kredyt 30x0%
- wzmacniacz zintegrowany Moon 340i X - 16999 zł. i kredyt 30x0%
- zestaw all-in-one Moon ACE - 9999 zł. I kredyt 30x0%
- zestaw odtwarzacz sieciowy z przedwzmacniaczem i końcówka mocy Moon 390 + 330A - 39990 zł. i kredyt 50x0%

Pełna oferta BLACK FRIDAY w salonie Q21 znajduje się pod linkiem >>> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Q21 napisał:

Salon Q21 serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty zakupu wybranych modeli urządzeń Moon w ofercie Black Friday.

Specjalną ofertą czarnopiątkową objęte są następujące urządzenia: ...
- zestaw all-in-one Moon ACE - 9999 zł. I kredyt 30x0%

Jak ktoś potrzebuje systemu "All in One" to faktycznie ACE jest bardzo dobrą propozycją! Wychodzi 2 tysiące więcej od wzmacniacza 240i, a ma dużo więcej możliwości i MIND2 na pokładzie, a w razie dalszych potrzeb można podłączyć pod niego końcówkę mocy.

Q21 - jak to wygląda z gwarancją: 10 lat jest pełnej gwarancji na rynku polskim, realizowanej przez sprzedawcę / dystrybutora? Bo sporo jest niejasności na ten temat (również uwzgledniając poprzedniego dystrybutora tej marki)...

Pozdrawiam
PS. Szkoda że na serię z 6 (lub lepiej) nie ma na razie ciekawych propozycji cenowych 😞

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RoRo napisał:

Jak ktoś potrzebuje systemu "All in One" to faktycznie ACE jest bardzo dobrą propozycją! Wychodzi 2 tysiące więcej od wzmacniacza 240i, a ma dużo więcej możliwości i MIND2 na pokładzie, a w razie dalszych potrzeb można podłączyć pod niego końcówkę mocy.

Q21 - jak to wygląda z gwarancją: 10 lat jest pełnej gwarancji na rynku polskim, realizowanej przez sprzedawcę / dystrybutora? Bo sporo jest niejasności na ten temat (również uwzgledniając poprzedniego dystrybutora tej marki)...

Pozdrawiam
PS. Szkoda że na serię z 6 (lub lepiej) nie ma na razie ciekawych propozycji cenowych 😞

Po ofertę Black Friday na serię 6 od Moon zapraszam do kontaktu na priv, porozmawiamy i gwarantuje, że możemy zaproponować bardzo atrakcyjną ofertę (ale tylko do czwartku tego tygodnia). Od ponad roku dystrybutorem Moon nie jest Audioklan, jest natomiast firma Audio Center Poland. Wszystkie urządzenia sprzedawane w sieci dystrybucyjnej ACP są objęte pełną 10-letnią gwarancją bez żadnych wyłączeń. Gwarantem jest polski dystrybutor. My oczywiście mamy urządzenia z ACP, czyli wszystkie mają 10-letnią gwarancją. Zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubakk napisał:

Niestety u naszej forumowej branży nie udało się dostać focal chorusa cc 700 (braki u dystrybutora...) , natomiast w Krakowie w ~5h udało się temat ogarnąć BlackFriday-owo i sprzęcik już na miejscu ;) 

PS: dodatkowo nawiązany fajny kontakt na sprzęty w dobrych cenach :) 

DSC_0103.JPG

A gdzie w Krakowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda ;)

https://fakefriday.org

Krótki opis od autora programu

"Napisałem bota, który kilka razy w miesiącu sprawdzał ceny produktów w sklepach z elektroniką. Podaję tutaj najniższą cenę jaką bot odczytał w ostatnich 6 miesiącach. To są ceny takie jakie podawały strony. Łącznie kilkadziesiąt tysięcy produktów ma tutaj swoje ceny."

Pozdrawiam

Bartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kubakk napisał:

Niestety u naszej forumowej branży nie udało się dostać focal chorusa cc 700 (braki u dystrybutora...) , natomiast w Krakowie w ~5h udało się temat ogarnąć BlackFriday-owo i sprzęcik już na miejscu ;) 

PS: dodatkowo nawiązany fajny kontakt na sprzęty w dobrych cenach :) 

DSC_0103.JPG

No to zapodaj. Ja jestem z Krakowa:) u mnie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...