Skocz do zawartości

Black Friday 2019 & Cyber Monday ?


Kubakk

Recommended Posts

17 godzin temu, Karo napisał:

Zastanawiam się nad zakupem... Ktoś może odpowiedzieć mi w dziale audiofile dyskutują klub chromecast?? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 godziny temu, Kubakk napisał:

Piotrze nie żartuj , parę razy w tym ostatnio pytałem o wycenę pewnego klipscha bo chciałem coś wypożyczyć , to zaproponowałeś coś innego i olałeś :P 

Także nie polecam s4home - olewają ludzi , o czym także poświadczyć może np. @Bogusław Kożyczkowski

Kubakk - zdarzają się takie rzeczy, ale żeby od razu odradzać S4home to już przesada, skoro sporo osób jest zadowolonych (czytaj - zdecydowana większość).


Jeżeli ktoś potrzebuje nowej wkładki MM - to jest nowa wkładka Ortofon 2M Silver w wersji OEM za 474zł (są na wyposażeniu kilku wyższych serii gramofonów ProJect)
https://winyle.pl/exdemo-outlet/6932-wkladka-mm-ortofon-2m-silver-wersja-oem.html

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Q21 napisał:

Finał wyprzedaży BLACK FRIDAY w salonie Q21. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ponad 200 najciekawszych propozycji!

https://www.q21.pl/category/black-friday

No to dowaliliście cenę! Focal Aria 948 (prime orzech) Focal Aria 948 (orzech) - na czym polega różnica w cenie? Jak się mają te kolumny do 25 m2 i czym się różnią w brzmieniu od Opera Quinta SE? Jaki wzmacniacz do nich - musi mieć wejście na końcówkę mocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał Ole napisał:

No to dowaliliście cenę! Focal Aria 948 (prime orzech) Focal Aria 948 (orzech) - na czym polega różnica w cenie? Jak się mają te kolumny do 25 m2 i czym się różnią w brzmieniu od Opera Quinta SE? Jaki wzmacniacz do nich - musi mieć wejście na końcówkę mocy?

Rzeczywiście na naszej stronie nie jest dobrze widoczna kolorystyka kolumn (już to zgłosiłem do copywritera). Proszę spojrzeć, te jaśniejsze to są prime Walnut, ciemniejsze Walnut. Producent wprowadził rozróżnienie cen w zależności od okleiny.

Do 25m2 można zastosować spokojnie Aria 936, myślę że wystarczą. Natomiast w stosunku do kolumn Opera Quinta SE jest to inny charakter grania. Opera jest znacznie spokojniejsza, bardziej gęsta, plastyczna, ale także łagodna, relaksująca. Focal na pewno jest bardziej energiczny, szybszy, bardziej eksponuje szczególnie górę pasma, bas jest mocniejszy, lepiej kontrolowany, trochę krótszy. Wybór to tak naprawdę kwestia indywidualnych preferencji. 

Wybór wzmacniacza to już niestety odsłuchy. Oczywiście możemy zastosować zestaw dzielony z końcówką mocy, ale moim zdaniem spokojnie możemy postać przy dobrej, wydajnej Integrze. Podaj proszę, jakie zazwyczaj będą odsłuchiwane gatunki muzyczne, jakie preferowane jest brzmienie, w jakim budżecie możemy szukać wzmacniacza.

0a803449-3370-4717-b376-ae112c3b17d0,800,600.JPG

c65817e3-789a-46c1-8883-44e9d83c2e16,800,600.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Do tej pory grałem na Dali, ostatnio Opticon 6 + Pioneer A-70. Góra OK, dół trochę zbyt mało kontrolowany i wszechobecny. Szukam czegoś w tych klimatach ale z lepiej kontrolowanym basem i większym środkiem. Góra z Dali mi się podoba. Niestety Dali w tej cenie nie dostanę (Rubicon 6). Wzmacniacze: myślałem o M6SI lub Caspian M2, w drugim szeregu A-S2100 lub H190. Wzmacniacz musi mieć wejście na końcówkę mocy (kino domowe) oraz MM (opcjonalnie). Lubię lekko ciepłe ale dynamiczne granie ale brzmienie np BW mi się nie podoba (sucho, klinicznie, liniowo). Bas nisko schodzący ale elastyczny.

Budżet na całość 20 000 - 50/50 kolumny/wzmacniacz.

Muzyka wszystko oprócz heavy metal i jazz.

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Focal może być dobrą opcją, chociaż Dali Rubicon także na pewno pasowałby, ale jest trochę droższy. Co do wzmacniaczy to chyba najbardziej sugerowałbym posłuchać wspomniany Musical Fidelity M6si, koniecznie Vincent SV-700, spodobać się może także ATC SIA2-150, wyższe modele Haiku Audio np. SOL IV, może Moon 340i X.

Zapraszam na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2019 o 11:11, Kubakk napisał:

Piotrze nie żartuj , parę razy w tym ostatnio pytałem o wycenę pewnego klipscha bo chciałem coś wypożyczyć , to zaproponowałeś coś innego i olałeś :P 

Także nie polecam s4home - olewają ludzi , o czym także poświadczyć może np. @Bogusław Kożyczkowski

Kiedy Cie olałem ? Gdzie? Pokaż mi?

To że koledzy z salonu odpowiadają później to nie moja wina. Robimy montaże, ogarniamy salon, odbieramy naście telefonów dziennie , odpisujemy na dziesiątki maili. Tak to na chwilę obecną wygląda. Widzę że jesteś raczej w kierunku Q21 ale myślę że nic złego Ci nie robiłem. Akurat Bogusława w to nie mieszaj. To nasz klient, i myślę że mimo iż kontakt jest momentami utrudniony to nadal nam w pewny sposób ufa.

Dnia 28.11.2019 o 21:45, Inferno napisał:

To ja chyba miałem szczęście suba wypożyczyłem w bardzo miłej atmosferze i kasa wróciła na konto po odesłaniu sprzętu bardzo szybko 🙂

Dziękuję :)

Dnia 28.11.2019 o 21:48, Fafniak napisał:

Mam dokładnie odwrotne doświadczenie

Dziękuję.

Dnia 28.11.2019 o 21:56, MarcKrawczyk napisał:

cóż, u mnie emity przyjechały szybko, a jak zwróciłem to kasa też szybko na konto przelana, więc bywa i dobrze...

Dziękuję.

@Bogusław Kożyczkowski A TY jakie masz zdanie?

Dnia 29.11.2019 o 11:01, RoRo napisał:

Kubakk - zdarzają się takie rzeczy, ale żeby od razu odradzać S4home to już przesada, skoro sporo osób jest zadowolonych (czytaj - zdecydowana większość).

Dziękuję.

23 godziny temu, Kubakk napisał:

http://www.4hifi.pl/okazje.html

ciekawe oferty

screena wrzucę dla potomności ;) 

4hifi.jpg

Na innym forum już to omawiają jak miesiąc czy dwa wcześniej ceny te urosły aby teraz zmaleć. :P

Ale nie  wiem tylko powtarzam. Czy nie tak było?

21 godzin temu, Kubakk napisał:

Czemu ? Co z oferty BF w Q21 interesowało Bogusława co jest kiepsko przecenione ?

Naciskając na nas i ciągle wklejając linki Q21 i chwaląc ich na prawo i lewo mimo że każdy jak my ma swoje wady to wygląda jakbyś był ich ukrytym kolegą :)

 

Serio co Ci zrobiliśmy?

EDIT: @Kubakk bo wyszedł kwas. Przeglądnąłem naszą rozmowę o centralnym Focala i Klipscha gdzie Ci go polecałem! Nie napisałeś ani słowem o cenie na niego. A odpowiedzi dostawałeś regularnie.

Więc proszę powiedz o co Ci chodzi albo cofnij to, proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Kiedy Cie olałem ? Gdzie? Pokaż mi?

Pierwszy raz pod koniec 2017 kiedy pytałem o dacmagica 100 , potem w 2018 pytałem o wzmak lampowy , a ostatnio o centrala rp-600 , zaproponowałeś (zapewne lepszy , ale nie pod moje wymagania jeśli chodzi o szerokość - brak miejsca). Na central klipscha nie dałeś ceny ,a chciałem sprawdzić i zapewne by został u mnie.

Niemniej przez Twe "olewanie" mam dacmagica100 (zakupiony w super cenie BF w q21) , wzmak lampowy (custom kozak z manufaktury) i central focala (kupiony w super cenie a i fajny kontakt nawiązany jakbym coś kiedyś szukał).

Post #69 także był lekko śmieszny , skoro nigdy z niczym się nie dogadaliśmy ...

Żeby nie było , wiele salonów także "olewa" , ew. daje słabe upusty , q21 2tyg także szałowej ceny nie podali ,ale potrafili elegancko ostatnio wyjaśnić co i jak - a to się ceni + mają fajną stronkę gdzie można sporo tematów znaleźć :) 

Sam od wielu lat jestem w handlu i załatwiam klientom tematy których nigdzie nie mogą znaleźć czy też inni ich olewają.

PS: Piotrze popracuj nad PR-em , oraz ogarnij www , nie wrzucam linków q21 dlatego ,że coś mi załatwili , po prostu mają dobrą www - nie widziałem u innych z branży tak czytelnej :P 

PS2: nadal Cię lubię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam nasza rozmowę o centralnym nie ma tam słowa o wycenie...

Czy to aby na pewno ja Anię koledzy z salonu? Bo u nas podział obowiązku jest dość twardy. Ja się nie mieszam w ich oni w moje. I ja zapytania o cene po prostu nie mam. 

Ja także nie szukam z tobą wojny, ani kłótni ostatnim czasem mamy tego za dużo. Kraft i audiowit chociażby. Ale ja osobiście ja, Piotrek, nikogo nie olewam.

Pozdrawiam cię gorąco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenzurowany wycinek wrzucę , być może przeoczyłeś , bywa , tylko ,że tak 3x w przeciągu 2 lat się zdarzyło iż nic nie pożyczyłem by się przekonać. Być może nie macie modeli rp-600 , i tu kłania się słaba www , dlatego też dopytywałem.

Q21 niby na www ma focala cc 700 , w praktyce o czym także się przekonałem kupując "ostatniego" w Krk - poszło jak świeże bułki i dystrybutor ma braki , albo q21 ściemniało , tak czy siak zrobili to w elegancki sposób co się ceni :D 

Za rok będę może szukać lepszego suba rel/svs to się może branża poprawi i uda mi się coś od niej kupić :P 

halo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Akurat Bogusława w to nie mieszaj. To nasz klient, i myślę że mimo iż kontakt jest momentami utrudniony to nadal nam w pewny sposób ufa.

Boguś jest na posterunku i o braku zaufania do S4 nie ma mowy.  Aaaa zgrzyty przydarzają się wszędzie. 

-------

Dla wyrównania atmosfery -

Od Q21 poprosiłem Primare DD 15 na test, ku mojemu zdziwieniu w kartonie był paragon z kasy.  😲🥴

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...