Skocz do zawartości

Zestaw do 3k.


pr00

Recommended Posts

Proszę o poradę, chciałbym zakupić zestaw 2.0 w cenie około 3000 kolumny + amplituner. Będzie używany w 50% tv/film 50% muzyka. Miejsce to salon o powierzchni 35 metrów z dużymi oknami (2x2,5m). Muzyka bardzo różna od klasyki po house ale dominuje rock i rap.  Źródło w większości bluetooth/AUX. Kolumny chciałbym podłogowe. Zestaw który wstępnie skompletowałem to Yamaha R-N402D + Indiana Line Nota 550X.

Edytowano przez pr00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwiej kolego bedzie cos doradzic po wstepnych odsluchach. Proponuje, abys udal sie do salonu i odsluchaj w/w zestawu i podzielil sie wrazeniami. Wez tez pod uwage, ze u Ciebie w domu bedzie to gralo calkiem inaczej. Dobrze aby byla mozliwosc odsluchania go w domu.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się zastanowić nad używanym jeśli różnicy miałaby być znaczącą. Biorę też pod uwagę zestaw kinowy do rozbudowy np. avr-x1500 lub rx-v485 (i co raz bardziej się ku temu skłaniam) z wymienionymi wyżej Półkami, Indiana Linę Note 550x lub Pylon Audio Pearl 25 i z czasem rozbudować zestaw. 

Edytowano przez pr00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego zaproponowanego sprzetu w pierwszym poście to i elektronika i kolumny to kicha do takiego pomieszczenia.

Moim zdaniem minimum to Onkyo 8250 albo Yamaha 602 + Magnat Shadow 207, Meloldika BL40MKIII albo Monitor audio Monitor 300.

Jak nie to sprzęt używany.

Kiedy kupisz resztę do kina? Bo jednak amplitunery te kinowe grają wyraźnie gorzej od stereo.

Pzodrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę zdjęcie poglądowe aby nie było wątpliwości, strzałka oznaczyłem miejsce gdzie będą głośniki, odsłuch będzie na przeciwko więc nie wiem czy będę potrzebował aż tak dużej mocy. Dokupienie reszty pod 5.0 lub 5.1 to max pół roku. Zamierzam się wprowadzić w styczniu więc potrzebuje pewnie 2-3 miesiące na zbadanie sprzętu. 

Screenshot_20191112-084300_Google PDF Viewer.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...