Skocz do zawartości

Słuchawki BT wokółuszne do 600zł


Recommended Posts

Witam

Szukam słuchawek wokółusznych do 150€. Głównym atutem musi być wygoda, no ale dźwięk też jest ważny. Słucham wielu gatunków muzyki tak że fajnie jakby były w miarę uniwersalne. Mieszkam w Niemczech tak że będę podawał ceny w €. Pod uwagę biorę:

Sennheiser HD4.50 za 130€ lub 4.40 za 85€. Dodam że przymierzałem oba modele i wydają mi się trochę niewygodne 🤔

JBL LIVE 500BT za 130€, te są chyba najwygodniejsze z wymienionych 

Fresh n Rebel Clam ANC BT i tu mam zagwozdkę bo trafiłem na promocję przecenione ze 135 na 80€ ale nie wiem co to za firma i czy warto w ogóle je kupić? Są wygodne i brzmią też dobrze.

Możecie napisać mi swoje doświadczenia z podanymi słuchawkami ewentualnie co Wy byście wybrali a może zupełnie jakiś inny model w tej cenie? Myślę że jak nie skuszę się na Fresh n Rebel to poczekam do Black Friday bo już niedługo. 

Pozdrawiam i dzięki🙂

Edytowano przez Piotr80
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że łatwo było by znaleźć znacznie tańsze słuchawki które by nie były gorsze od tych JBL LIVE 500. Fresh n Rebel Clam ANC BT nie znam, ale przypuszczamże to podobny poziom do JBL LIVE 500. Najlepiej gdybyś mógł założyć na głowę Audio-Technica ATH-AR5BTBK lub EDIFIER W860NB i posłuchać, wtedy sam ocenisz.

Jeśli chodzi o JBL LIVE 500 to wolałbym Bluedio T7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...