Skocz do zawartości

kolumny do Yamaha 3800


misiek71

Recommended Posts

Witam!
Muzyczny dobrze mówi, więcej danych! Na Twoim miejscu zastanawiałbym się nad Klipsch-ami, ale nie wolno stojącymi tylko monitorami i centralem , oczywiście. Na przykład: 4xRB-51 (580 zł) i 1xRC-10 (670 zł). Te 20 m2 to znowu nie aż tak dużo (sam gnieżdżę się w takiej "ciasnocie") a sub-a już Masz, więc basowy problem z głowy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Klipsch'ami właśnie zastanawiam się,ale nad wolnostojącymi.
Chcę aby to jakoś zagrało w kinie domowym jak i w stereo.50/50%.Zalezy mi na dobrym,szybkim basie i czystej srednicy.Wysokie nie muszą być wyeksponowane,lubię odpowiednią tonację w tym zakresie.
Ad. akustyki,w pokoju mam panele,ścienne i podłogowe.Meble ustawione na przeciwległej ścianie,sprzęt i kolumny niczym nie skrępowane z pełną swoboda i zakresem modyfikacji pod kątem ustawienia.Na podłodze duży,gruby dywan,może służyć jako wytłumienie,w tak antyakustycznym pomieszczeniu.
W planach na Grudzień mam co prawda Advance Acoustic MAP305DA,ale będzie on pogrywał w salonie,więć to już inna beczka.
A co myślicie o Klipsch RF 62 do Yamahy?
I do tego jakiś dobry centralny?
Przy okazji jakie kolumny zagraja z Advance Acoustic MAP305DA?
Słyszałem,że to dosyć wybredny pod względem przetworników wzmacniacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...