Skocz do zawartości

Kino domowe 25m2 do 6000


greenadine

Recommended Posts

i serce rośnie, że kolejny temat doprowadził do konkretnego zakupu, a nie ciągłego mnożenia pytań ;) 

Jest miło, schludnie i przytulnie, ale akurat ja osobiście "zabiłbym" za kwiatki na kolumnach 😁 "dawno, dawno temu..." przelał mi się taki jeden stojący na moich pierwszych STX'ach kupowanych jeszcze na Volumenie i niestety kolumna spuchła i trochę się rozwarstwiła. Od tamtej pory żadnych ustrojów akustycznych na samych instrumentach.

Dwie rzeczy - zastanowiłbym się (na pewno bym spróbował) skręcić surround'y mocniej w stronę miejsca odsłuchowego. Doczytaj w instrukcji, czy z frontami nie powinieneś zrobić tego samego. Poza tym nic, tylko zanurzać się w świecie filmów i smakować wszystko raz jeszcze, na nowo. Niech służy i cieszy uszy jak najdłużej. 

3 godziny temu, greenadine napisał:

Interstellar i Incepcją

Bardzo dobry wybór 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mocniejszy skręt surroundów nie wchodzi w grę- polki mają na plecach power port, który zmniejsza pole manewru. Już teraz opierają się nim o ścianę. 

Może w przyszłości zmienię uchwyty na coś bardziej wysuniętego, o ile się coś takiego pojawi co jest w stanie udźwignąć prawie 3kg i nie opadać pod tym ciężarem. 

Tonsili mi nie szkoda, jak się kwiatek przeleje to będę miał argument żeby zainwestować w polki s55 i wtedy nic na nich nie stawiać 😁

Może ktoś z Was będzie mi w stanie podpowiedzieć- w instrukcji jak i w internecie przy opisie tego amplitunera była mowa o wirtualizacji atmosa, wiem że w stanach dostał już tą aktualizację, ale ja takiej opcji w ogólę nie widzę. Co prawda podaje mi z kompatybilnych filmów atmosa na amplituner, jednak jestem przekonany że wirtualizacja nie działa. Czy europa też już dostała tą aktualizację? Może ktoś ma podobny model i jest w stanie się wypowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dociążaniu playerów czy to cd czy blu ray słyszałem, ale dociążanie kolumn..?:D 

Amplituner tak jak już wspominałem ma około 10cm wolnej przestrzeni nad sobą i trochę mniej z tyłu. Dodatkowa wentylacja szafki od spodu i z tyłu  wykonana otwornicą. Więcej się już zrobić nie dało. Będę obserwował jego temperaturę przy dłuższych sesjach, ale tak jak już wspomniałem wcześniej na razie się nie przegrzewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...