Skocz do zawartości

Słuchawki hi-end BT ~2000zł ! Proszę o pomoc!


Recommended Posts

Witam serdecznie!

Poszukuję nausznych słuchawek na BT, które przede wszystkim cechowałyby się bardzo wysoką jakością dźwięku. Chciałbym ich używać w razie potrzeby (brak monitorów) jako odsłuchu studyjnego. W domu używam karty zewnętrznej Focus Scarlett 2i2. Muzyka w której się poruszam to: hip-hop/trap, break, funk, techno, electro, minimal. Funkcje typu NC  i inne dodatki nie są mi potrzebne choć słuchawek używałbym również na treningu w pomieszczeniu jak i na zewnątrz, ale wydaje mi się że dobra zamknięta konstrukcja słuchawek wystarczy mi żeby w warunkach drobnego hałasu śmiało móc z nich korzystać. Można więc powiedzieć że liczy sie dla mnie wygoda (posiadam troche większe uszy niz powiedzmy "standard" dlatego zwracam uwage na niemałą muszlę w której mógłbym wygodnie schować swoje uszy). Dodam że udało mi się zakupić słuchawki  Panasonic RP-HD605N z marketowej półki "PREMIUM" przecenienionych z 1k na 497zł. Byłem w stanie przeznaczyć nawet koło 2000zł, ale uznałem że cena i jakość spotkają się w odpowiednim miejscu i będe zadowolony z dźwięku.  Szczerze mówiąc nie jestem technikiem/audiofilem czy recenzentem dźwięku ale sporo słucham i pracuje przy muzyce i nie do końca jestem z nich zadowolony przy BT mają dużo włączanych systemów. Liczy się true dźwięk bez dodatkowym systemów i chciałbym poznać waszej pomysły. Podsumowując:

Budżet ~2000zł

Produkt - Solidne /hi-end'owe słuchawki zamknięte, nadające się do odsłuchu studyjnego,  dobrze działające bez przedwzmacniacza, z niemałą muszlą, 

Muzyka której słucham i z którą pracuje: hip-hop/trap, break, funk, techno, electro, minimal.

Szczegółowość, muzykalność. Dość dokładna góra, uwydatniona nasycona średnica i przyjemne prawdziwe nie przebassowione zejście

Modele które wziałem pod uwagę: Audio-Technica ATH-DSR9BT, Master & Dynamic MW60, Sennheiser Momentum Wireless

Edytowano przez Olgierd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zdecydowanie stawiałbym na Audio-Technica ATH-DSR9BT, które charakteryzują się dużą dynamiką i bardzo dobrą szczegółowością. Alternatywą mogą być Sennheiser PXC550, które są cieplejsze i mają mocniejszy bas.  
Minusem w przypadku Audio-Technica ATH-DSR9BT może być brak wyjścia mini jack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...