Skocz do zawartości

Zestaw Onkyo+Jamo+Klipsch ?


Motofun

Recommended Posts

Witam Panowie !

Mam okazję nabyć w atrakcyjnej cenie zestaw jak w temacie 

- Onkyo TX 8270

- Jamo C 97

- SUB Klipsch R120 SW 

Pomieszczenie w którym będzie użytkowany to salon o powierzchni 32 m2 w prostokącie.

Muzyka rock , metal.

Chętnie posłucham waszych opinii i porad , czy to dobre zestawienie i czy da sobie rade w takim salonie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiło mi się jak "ślepej kurze " :)

Już miałem zamawiać nowy o klasę niżej , a przez zupełny przypadek zgadałem się od słowa do słowa ze znajomym.

Kupił sprzęt na przełomie styczeń/kwieceń 2019 i zrobił to bez odsłuchu i do dnia dzisiejszego nie jest zadowolony , nie trafił w swój gust.

A że trafiło to na osobę zamożną to zaproponował kwotę 3 tyś za całość ( on ma sobie zamówić coś sporo lepszego )  , oglądałem/słuchałem sprzęt jest jak fabrycznie nowy , bez śladu użytkowania z fakturą zakupu,gwarancja itp... 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Onkyo 676 i Jamo C97 i gra to rewelacyjnie - niektórzy kręcą nosem chyba tylko z powodu kiedyś słabej opinii Jamo -

Ale było u mnie kilku kolegów posłuchać i byli lekko zdziwieni- że grają ładnie u góry - ale nie przeraźliwie jak u Klipsch,  a basem potrafią nieźle zejść w dolne okolice,  a mocy im na pewno nie brakuje -   ostatni plus i chyba najważniejszy dla kobiet- że ładnie wyglądają

polecam przynajmniej sprawdzić jak to grać i nie słuchać innych :)

 

Suba mam - Klipsch R12 - i dolne zejście robi wrażenie - na 20m2  mam tylko na połowę mocy - bo już i tak jest... grubo :)

Jak jesteś ze śląska - zapraszam na odsłuch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za podpowiedzi !

Kupione już wczoraj , bo jak na spokojnie obejrzałem to sprzęt nawet nie zdarzył się zakurzyć.

W tej cenie wyrwałem jeszcze kable z bananami.

Podłączone już w domu i poustawiane.

Ja jestem zadowolony a sprzęt był mocno pokręcony tzn. chyba mój znajomy próbujac go ustawić pod siebie rozkręcił wszystko co mógł, więc efekt był taki że grało to u niego jak mini wieża.Poustawiałem na szybko u niego w domu co mogłem ,zagrał dużo lepiej ,ale on stwierdził że nadal nie to czego oczekuje i jeśli chcę to żebym zabierał .

A sam się zdążył pochwalić że już gdzieś zamówił Elac FS za kwotę x 4 wartości całego zestawu który mi oddał.

I w ten o to sposób każdy zadowolony :)

Edytowano przez Motofun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...