Skocz do zawartości

Pomoc w wycenie sprzętu car audio.


Recommended Posts

Witam wszystkich. Nie za bardzo wiedziałem, gdzie napisać temat, więc sory. Prosiłbym o pomoc w wycenie zestawu car audio, który został wyjęty ze sprowadzonego auta.
oto linki:

tw: http://www.coralelectronic.com/upload/rece...IT_it/SL_86.pdf
md: http://www.coralelectronic.com/upload/rece..._it/BLK_100.pdf ( tylko ten większy głośnik)

niestety nie wiem, jaki tutaj jest woofer, ponieważ nie ma na nim żadnych oznaczeń. Jego średnica wynosi 260mm, a średnica magnesu 110mm. W skład zestawu wchodzi także wzmacniacz 40w i zwrotnica firmy unicars. Niestety nie znam modelu wzmacniacza, ponieważ nie mam go przy sobie.

Z góry dzięki za pomoc. icon_smile.gif Edytowano przez muzyczny_gość
przeniosłem temat w odpowiednie miejsce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było i widzę, że Cyrk Humberto na naszym Forum w pełnej krasie. Walczyłem w temacie stereo - audio z komputerowcami no to po miesięcznej ponad nieobecności wróg pierdyknął z drugiej strony i zawija mi tematyką car -audio. Niedługo będziemy rozbijać gu .. na atomy w tak egzotycznych tematach, jak:
- ilośc decybeli w wibratorach firmy Teresa Orlowsky;
- wpływ iskrzenia szczotek w alternatorze Audi A8 na zachowanie kur niosek w GS "SCH" Szczepietniki;
- akustyka dzwonnicy kościelnej u księdza Korby w Wałczu i jej wpływ na zakłócenia nadawania RM;
- itp.itd.
Adminy i Moderatory. Święta za pasem. Czas na sprzątanie !!! icon_evil.gif

PS. A kolegę od dylematu car-audio uprzejmie przepraszam za powyższe i proszę sie nie zniechęcać. Cierpliwośc i wytrwałośc jest drogą do sukcesu. TYLKO NIE NA TYM FORUM !!! Z poważaniem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny_gość

Deczko więcej niz miesiąc mnie tu nie było i wszystko się personalnie pozmieniało. Czyżbyś dostał na tym Forum awans na karbowego icon_wink.gif znaczy się admina tudzież inszego moderatora. Jak tak to gratuluję i postanawiam pilnować się co piszę bo dostać od ciebie bana to by była dla mnie tragedia icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny_gość vel adiofilski król

Mam zagwozdkę z tymi Twoimi tytułami icon_eek.gif bo za grzyba nie wiem jak do cię się zwracać. Wasza Wysokość. Eminencjo, Jaśnie Wielmożu czy inszy Panie ? icon_rolleyes.gif Wyjasnij dlatego proszę chłopu pańszczyźnianemu z Kresów Wschodnich jak postępować aby protokołowi królewskiemu było zadośc i abym nie popełniał fous pas w przyszlości. A tak w ogóle to czy się tak robi automatycznie po iluś tam pisaniach audiofila? Bo chciałbym królem sie tytułować, gdyż wtedy miałbym może jakiś szacuneczek w rodzinie icon_wink.gif I jeszcze jedno - jakie profity królewskie są do wzięcia na Forum Audio po uzyskaniu tego zaszczytu ? Bo nie wiem czy warto wchodzic w ten interes kur..., och pardon icon_redface.gif królewski. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny_gość

He,he,he ! To zbanuj moje emotikonki w poprzednim poście bo się ruszają icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .Tak daleko Królu Złoty władza Twoja jeszcze nie sięga icon_wink.gif

PS nr 1. A jak się ja mam od dzisiaj tytułować jak mam Dywizjon 303 ? A swoją drogą to się świetnie tyroz bawię bo siedzę przy kompie i robię kopie bezpieczeństwa dyskografii Metalliki, czyli po inszemu KLONY icon_wink.gif Dostałem jobla na punkcie Metalliki, Marillion i innej ostrej jazdy bez trzymanki. Jakoś nudziarstwo muzyczne mnie znużyło i prawie żem się przez nie patologiczno - psychiatrycznego doła nabawił. A tak te rify gitarowe, stopa w perkusji oraz na ten przykład wrzask i eunuchowy głos Fisha z Marillionu przyprawia mnie o gęsia skórkę. Tylko jest jeden minus takiego mojego odlotu - syn studenciak dziwnie na starego jełopa patrzy icon_eek.gif

PS nr.2 - A co do królów Forumowych to nic nie ujmuję Królowi RoRo. Tylko minusem takiej sytuacji w Królestwie Audiofilskim jest to, że anarchią lub politycznym burdelem mi to pachnie bo jakże w Królestwie dwóch z blachami na głowach może rządzić. No chyba, że Ty jesteś Król Praktykant a RoRo Król Senior. To wtedy da się zrozumieć icon_mrgreen.gif

Dooobra. Już wyłażę z tego tematu bo mi ba(na)nem pachnie Mości Królu !!!

PS nr3. A swoją drogą Jasnie Panie to cosik po tym przemeblowaniu na stronie AUDIO i na Forum bałagan się wdarł bo np. na głównej stronie Forum liczniki stoją jak cosik Mańce w poprzek. Piszę ja niniejszego posta i piszę a licznik stanął na wczoraj i głupawo mnie informuje, że ostatni post ktoś wczoraj spłodził icon_neutral.gif . Uniżenie proszę o interwencję na górze.

Koniuszy Perkoz_1 icon_lol.gif

PS nr 4. Ale mnie wkurzyło przed chwilką. Po edycji tego postu wydarło na mnie ryja, że tyle emotikonek mogę sobie w .......... coś tam włożyć i musiałem dokonać ostrej autocenzury. Swobody obywatelskie na tym Forum zabierają !!!!!!!! To jest właśnie skutek dwukrólewia !!!!!Przewidziałem to kilka wersów wyżej. Rządam wolności dla dowolnej liczby emotikonek !!!! Jak nie to REWOLUCJA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniuszy... szable w dłoń...serio z emotoikonakmi ?
to ja wstawie na probe:idea: icon_idea.gif icon_arrow.gif icon_arrow.gif icon_mrgreen.gif icon_cool.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_eek.gif

_____________________________

PS. Faktycznie rzy większej ilości to odpada icon_smile.gif

\"WYSTĄPIŁ NASTAĘPUJĄCY(E) BŁĄD/BŁĘDY
Próbujesz zapostować wiadomość zawierającą większą liczbę emotikon niż jest to dozwolone. Zmniejsz liczbe emotikon i wyślij ponownie wiadomość\"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szanowni Koledzy pełni radości (o przyczyny nie pytam - sam używam ... icon_mrgreen.gif emotikonów też icon_rolleyes.gif )

jak zwykle uprzejmie donoszę, że mamy również ograniczenie na ilość cytatów - bodajże do 8 czy 10, sprawdzałem to z rok temu i już mi się nie chce a i szkoda w tej chwili na to czasu. icon_sad.gif

Cytat

I jeszcze jedno - jakie profity królewskie są do wzięcia na Forum Audio po uzyskaniu tego zaszczytu ?

Perkoz_1
Zaszczytem jest bardzo zacny skrót towarzyszący "królikowi", czyli AK. Innych (za)szczytów nie ma - przynajmniej za mojej kadencji nie było icon_cry.gif
A Ty nadal poruszasz się w numeracji dywizjonów na Wyspach w czasie II WŚ...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...