Skocz do zawartości

Kable do PM/CD6006 i Tannoy 7.4


lookash

Recommended Posts

Cześć!

Jakiś czas temu stałem się posiadaczem zestawu Marantz PM6006 + CD6006 z kolumnami Tannoy 7.4. Nie ukrywam, że lektura forum była przy zakupie bardzo pomocna ;). Generalnie jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z brzmienia muzyki alternatywnej/eksperymentalnej. Najsłabiej wypadają stricte metalowe rzeczy ;)

Ale do rzeczy - najmniej przyłożyłem się do kabli. RCA dostałem w gratisie Monster ME200i, a kolumny połączyłem w bi-wiringu kablami Audioquest SLIP-16/4. Pytanie czy przy tej klasie sprzętu (która jest dla mnie teraz wystarczająca) mogę coś poprawić kupując konfekcjonowane kable + zworki? Jeśli tak, to jakie?

IMG_20191117_181424.jpg

IMG_20191117_181455_HHT.jpg

IMG_20191117_181513.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabli to nie jest to zły wybór. Ja nie jestem zwolennikiem bi wiringu ale jak już jest to niech zostanie. Głośnikowych bym zatem nie ruszał. Ale interkonekt tak. Monster jest jaśniejszy co w rocku nie musi być takie dobre. Tu na pewno nie zakup w ciemno. Ale wypożycz wireworld albo Oehlbach i po prostu zobacz. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...