Skocz do zawartości

Zestaw kina domowego drewno


moniremek

Panel boczny - pomaga czy przeszkadza?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy panel boczny obok okien dialogowych w poszczególnych tematach zabiera Wam miejsce na pisanie i lepiej go usunąć?


Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

Szukam zestawu kina domowego do ogladania filmow 90% w pomieszczeniu 22 m2 i sluchania muzyki 10% wartosci ok 4000. Na rynku jest duzy wybor takiego sprzetu co uniemozliwia dla mnnie podjecie decyzji potrzebuje pomocy co powinien miec i czym sie charakteryzowac taki zestaw jak najlepiej sie zdecydowac poniewaz niemam czasu na odsluchiwania lecz po rozmowach doszlem do wniosku ze zalerzy mi na porzonnych glosnikach i godnym wzmacniaczu by razem daly mi powalajacy efekt dzieki za odpowiedzi i propozycje sklepow gdzie takie zestawy moge tanio kupic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć na prawde bardzo mało konkretów, powiem Ci tak przesiadłem sie ze stereo na kino, teraz zmieniam kino na kino +multimedia.. dawno przekroczyłem 10tyś pln i jeszcze efektu powalającego nie ma..zastanow sie czy kwota 4k..da rade..
za 4k dostanie w miare dobry zestaw samych głośników..bez rewelacji ale dobry..i mowie tuo 5.1 czasem nie szalej z 7.1.bo bedziesz musiał dołożyć jedno zero do swojej ceny...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz dla pasjonata poziom "efektu powalajacego" jest w innym miejscu icon_wink.gif

4000zł na początek myślę że jest w stanie zadowolić naprawde bardzo wielu.

Myśle że w tej cenie Najrozsadniej kupić jakiś amplituner z najnowszej generacji z "dekoderami HD" Czyli Wybrać między Denonem 1909/Onkyo 606/HK 255/Yamaha 663 ...... Mi osobiscie najbardziej pasuje DENON, najbardziej odpowiada mi brzmieniowo i w ogóle ;> I zbiera też najlepsze opinie w testach na świecie icon_wink.gif Ale każdy inny też bedzie dobrym wyborem.

Do tego z głośników Jamo 606 Albo Quadrale Quintas 500

Do tego DVD Pioneera np. DV 410 :>


Oraz nie wiem co myślicie np. o takim pomyśle żeby np. na Fronty kupić dwa dobre monitory np. Canton GLE 430 A reszte dopełnić takim zestawem jak Canton Movie mx 120 wyszedł by z tego zestaw 7.1 .... pokoj to 22m2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak krótko zwiźle i na temat icon_smile.gif Denon - ok wybór - sam tez go osobiście popieram wybrałem ; modei ..cała masa i dzięki nim można łatwo konfigurować
(w listopadowej Audio jest tez test 4 av w cenie do 3 kolo w poprzednim jest test tańszych)
Scieżek 7.1 jest tak mało,ze w ogole cięzko taki film trafic..wszyscy nagrywają w 5.1 jaki wniosek pchac sie w dobre 5.1 - tylko i wyłącznie.. no chyba, że się uprzesz..
Tymczasowo odpuścic sobie Blue.R.
Jezeli wiecej kino to na poczatku wypadalo by kupc dobre dvd..

(ps. przypomnij sie wieczorem jak bede w domu ..to pogadamy w tym temacie)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...