Skocz do zawartości

Budżetowe aktywne stereo


lokuero

Recommended Posts

Cześć, szukam dosyć mocno budżetowych jak na tutejsze standardy kolumn aktywnych, zapewne będą to podstawkowe. Cena jaką mogę przeznaczyć na parę jest to ~700 zł. Powierzchnia pokoju to 15m2 i rozkład jest w załączniku. Nie jest to idealnie odwzorowanie jak wygląda to w rzeczywistości, chodzi o umowny układ. Z góry uprzedzając będę w stanie je rozmieścić w układ "trójkąta równobocznego" z a=2m. Muszą być aktywne ze względu na budżet, nie chce rzeźbić i kupować wyeksploatowany do granic możliwości wzmacniacz. Podstawki znajdę osobno. Ten sprzęt ma wytrzymać około dwa lata. Źródłem będzie laptop oraz tv(optyk). Przeznaczeniem będzie muzyka głównie dyskotekowa, oprócz tego czasami filmy. Widuje dosyć często promocję na produkty firmy edifier, dodatkowo zastanawiam się nad microlab solo 7c. Będę kupował totalnie na ślepo, bez wcześniejszego odsłuchu. Czy jesteście w stanie mi doradzić co zakupić? 

Adnotacja 2019-11-13 142909.png

Adnotacja 2019-11-13 143024.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lokuero napisał:

Tak, tylko że jest kilka modeli spełniających podany budżet. Licze, ze ktos sie spotkał z poszczegolnymi modelami.

Posiadam Microlab Solo 6C, 7C różnią się podobno jedynie tym że są głośniejsze i mają więcej basu. Grają poprawnie (wszystko na swoim miejscu, przyjemnie się słucha) i bez problemu nagłaśniają takiej wielkości pomieszczenie nawet na połowie mocy. Oczywiście odsłuch z daleka, nie wiem kto wymyślił że jest to model "komputerowy" nadający się na biurko.

Edytowano przez L3gion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...