Skocz do zawartości

MAGNAT Monitor Supreme Sub 302A


Yaqb yaqb

Recommended Posts

Nikt:)

Oferta jak na stronie. Czemu? Bo ten model ma w Polsce tak zajechana cenę że nie da się nic zrobić z niej. Dlatego też koledzy z branży np wogole go tu nie polecają.

Moim zdaniem wyjątkowo dobry sub w swojej cenie. Gdyby kosztował jak w Niemczech powyżej tysiaka to zrobił bym ci rabat. A tak to 700 zł to po prostu jego cena już po obniżce.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oj chyba nie taki krzak https://www.opineo.pl/sklep/electro-pl duzo opini i srednia ok, szukalem ampli i glosnikow 5.1 przed swietami, zestaw zamowiłem u Waszej konkurencji q21 bo akurat mieli to czego szukalem w dobrej cenie poza subem, ktorego nie mieli na stanie dlatego musialem "sztukowac" zamowienie, oczywiscie ze wolalbym zamowic wszystko razem na jednej palecie z jednego salonu nawet kosztem troszke wyzszej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yaqb yaqb napisał:

Dzieki, szkoda ze nie mam miernika chetnie bym sprawdził bo jakby to pomnozyc 365 dni w roku to moze wyjsc fajna  butelka whisky :)

Wyłączyć ręcznie to już nie jest problem, to to samo jakby człowiek światła w domu nie wyłączal idąc do pracy :) trzeba pamiętać a nie być leniwy i tyle :). Ważne że jest taka możliwość. Tak się tylko zastanawiam tylko czy przy moim zestawie odczuje zmiany bo najgorszych kolumn nie mam. Zestaw amplituner  marantz nr 1504 i kolumny i Indiana Line Note 550.. Ktoś z fachowców się wypowie. Pokój 14m2. Muzyka odsluchiwana elektroniczna, rock, metal, depeche mode. No i wiadomo do kina domowego filmy akcji itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj uwierz mi ze nie chodzi o lenistwo, swiatlo widzisz ze jest wlaczone to wygaszasz a tu wstajesz z fotela wylaczasz ampli i idziesz sub nie ma na froncie zadnej diody ja poprostu zapominam nieraz wylaczyc ( to juz kwestia wieku i pamieci). Mam troche gorszy zestaw onkyo 686 i polk t531 i probowalem na tym subie sluchac muzyki i szybko zrezygnowalem, bass jest za wolny wlecze sie nie nadaza i meczy na dluzsza mete, zdecydowanie wole bass z kolumn polk t50 jest go jak dla mnie w sam raz i bardziej pasuje do muzyki (wiem wiem ten sprzet to nie jest do muzyki ale to jest moj drugi zestaw do sypialni 20 metrowej i mialem okreslony budzet i z naciskiem na kino 60 muzyka 40) takze z mojej perspektywy do muzyki nie, natomiast w kinie bez suba to bieda tu dopiero rozwija skrzydla i pokazuje co potrafi ( w tym budzecie) schodzi dosc nisko, bass fajnie sie rozlewa po dywanie potrafi przywalic w takim metrazu, bez niego jednak czegos brakuje zwlaszcza w filmach akcji i sc fi. Niech branza sie wypowie jak duza jest roznica pomiedzy naszymi zestawami ale pewnie tez beda zalecac suba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Fakt przy filmach brakuje tego dolu, jak to mówią pier..olniecia nieraz. Muszę od kumpla pożyczyć suba yamachy ma yamahe yst sw030 cenowo trochę tańsza chyba jakieś 100 zł. Jak na nich będzie różnica to i na Magnacie tym bardziej powinna. 

Edytowano przez Artur Nowicki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2020 o 09:26, Yaqb yaqb napisał:

A ktoś się orientuje jakie jest zuzycie pradu w takim trybie kiedy wylaczymy ampli i nie wylaczymy suba jest on w trybie on ale nie gra nie dostaje sygnalu...?

Dziś sprawdziłem pobór prądu w Tannoy 2.8 .

Gdy  jest wtyczka w gniazdku ,   a nie ma sygnału pobiera 8.8 wat  , gdy dam sygnał pobiera 8.9 wat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...