Skocz do zawartości

Zestaw do 3500


Michał Trojan

Recommended Posts

Witam! Jestem tutaj nowy. Szukam zestawu stereo gdyż naczytałem się że soundbary to lipa i szkoda na to wydawać pieniądze.

Interesuje mnie zestaw max do 3500zl (mogą być propozycje używane aczkolwiek nigdy do takiego sprzętu zaufania nie miałem).

Przeznaczenie: muzyka i filmy aczkolwiek z naciskiem na muzykę. Słucham głównie muzyki metal/rock oraz trance techno.

Pomieszczenie 25m² 5x5

Źródła dźwiękowe które mam zamiar używać to tv/komputer/telefon czyli Spotify/YouTube.

Dodatkowo mam pytanie czy jest sens szukać amplitunera z wyjściem HDMI (podłączenie pod tv)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zacznę od Twojego ostatniego pytania o złącza HDMI. Jest to funkcja bardzo wygodna, pozwalająca na podłączenie wszystkich źródeł audio-video do amplitunera i wyprowadzenie jednym kablem HDMI sygnału do telewizora. Niestety to wyposażenie dostępne jest tylko w droższych amplitunerach stereofonicznych, w podanym przez Ciebie budżecie kompletnie niże zmieścimy się z dobrym zestawem z kolumnami. Musimy zejść trochę niżej, do prostszych modeli. Moja propozycja to Yamaha R-N602 z STX Electrino 250 lub w podobnej cenie zestaw z kolumnami Pylon Audio Pearl 27. Można jeszcze minimalnie zejść z ceną do modelu amplitunera Yamaha R-N402D lub Onkyo TX-8250. Słuchasz jednak mocniejszych gatunków muzycznych, lepiej sprawdzi się Yamaha i to model wyższy 602.

Przyjrzyj się proszę moim propozycją, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...