Skocz do zawartości

Zestaw stereo - ograniczenia wymiarowe


aple4

Recommended Posts

Panowie,

Radziłem się już was w kwestii wyboru soundbara co zdecydowanie odradzaliście. Dałem się przekonać, więc szukam dobrego zestawu stereo, który - jako centrum multimedialne - powinien mieć następujące funkcje:

- Łączność bezprzewodowa Bluetooth, opcjonalnie Wi-Fi do łączenia z telefonem/tabletem

- Port na nośnik z plikami muzycznymi (nieobowiązkowy)

- Łączność z TV przez HDMI(ARC) - nie wiem czy jest to możliwe, tak aby zestaw włączał się razem z telewizorem.

Warunek nieprzekraczalny: Maksymalna wysokość całości to 40cm - musi zmieścić się we wnęce pod TV. 

Docelowe wykorzystanie to TV -programy i filmy z HBO GO, Netflix, Youtube (90%) oraz muzyka/radio (10%).

Przewidziany budżet 3000 zł z możliwą dopłatą 500 zł jeżeli warto. Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

Edytowano przez aple4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś wielkości pomieszczenia. Zakładam że jest to 22-28 m2.

Spójrz proszę na Onkyo TX-8270 lub Denon DRA-800H. To dwa nowoczesne amplitunery, które oferują pełną funkcjonalność sieciową, Denon dodatkowo oparty jest na platformie Heos. Obydwa posiadają także złącza HDMI. Różnica jest słyszalna w charakterze brzmienia. Denon jest bardziej plastyczny, ciepły, dobrze wypełniony. Onkyo jest bardziej swobodne, analityczne.

Kolumny - spójrz proszę na Pylon Audio Pearl 25. To uniwersalny zestaw, mocny, energicznie grający, dynamiczny.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje założenie nieprzekraczalne już dyskwalifikuje cały twój wybór. Wsadzisz amplituner do takiej półki i on się zepsuje oo roku używania 

Wiadomo salony audio chcąc sprzedać powiedzą, wystarczy itp. ale nie, nie wystarczy. 

W tym budżecie nie znajdziesz sprzętu dla siebie. 

Taki niski model to nad 338 ale on nie ma HDMI. 

Z HDMI faktycznie denon 800 ale nie do takiej szafki! Nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa Panowie. Rozumiem, że ewentualnie jakieś głośniki leżące nie istnieją ? Mam dość spory blat pod TV. Trochę miejsca na ścianie nad TV. Nic nie da się wcisnąć/ zawiesić ? Wnęka pod telewizorem jest sporych rozmiarów: 130 dł x 60 gł x 40 wys. Nie jest zamknięta (to nie mebel tylko konstrukcja z płyty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...