Skocz do zawartości

Jaki Sub zakupić


Andrzej Szreder

Recommended Posts

Witam szanowne grono forumowiczów,

Mam na imię Andrzej i mam do Was speców małe pytanie, które może pozwoli mi dobrać odpowiedni subwoofer do mojego zestawiu KD.

Jakies 8-10 lat temu zakupiłem zestaw Yamaha RX-V361+DVD + zestaw głosników 5.0 NS-F51/NS-P51. Aktualnie postanowiłem trochę zaktualizować zestaw KD i wymieniłem amplituner na RX-V585, potrzebne były mi wejścia HDMI, aby to wszystko w końcu dobrze pospinać z TV, dekoderem TV, konsolą itp itd.

Amplituner wykorzystywany jest najczęściej do oglądania Netflixa i słuchania radia. DVD chyba wyrzuce do śmietnika, zagraca półkę.

Z podanego zestawu jestem zadowolony, jak na moje drewniane uszy gra to całkiem całkiem, ale czuję pewien niedosyt niskich częstotliwości.

Nadszedł czas na subwoofer. Co polecicie mi do zakupu. Może być nówka, może być używka. Budżet - do 800-900 zł.

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry za wszelaką odpowiedź.

 

 

 

 

Edytowano przez Andrzej Szreder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu nie wiedziałem że ustawienie parametrów wszystkiego jest tak trudne. Ale chyba w końcu uzyskałem to co chciałem.

Subwoofer Magnat daje radę, bas z moich skromnych Yamah NS-F51 był tak dupny że teraz to nie ma o czym gadać.

Chociaż uzyskać ten efekt było ciężko, 3 dni nieustannych testów i regulacji, czy tak, a może tak, aby uzyskać jak najbardziej optymalne ustawienie pod film i muzykę, do której słuchania wracam, bo teraz aż się chce.

Dzięki za polecenie tego suba, jest ok.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...