Skocz do zawartości

Wzmacniacz Nad c368


Atlas1304

Recommended Posts

Dzień dobry.Na wstepie chciałem przywitac wszystkich.A druga sprawa to chcę się poradzić kolegów.Mianowicie zakupiłem około roku temu kolumny podłogowe Heco Aurora 700 które początkowo grały z sx 10 aeb mojej siostry.Niestety siora się wyprowadziła a ja zostałem z kolumnami i zaczołem szukać jakiegoś sprzętu do nich.Wstępnie sobie upatrzyłem model Nad c 368.Czy waszym zdaniem to dobry sprzęt do tych kolumn?na co jeszcze spojrzeć w w przedziale do 3500zł a może jakiś amplituner stereo?Brzmienie jakie mi odpowiada to raczej delikatnie ocieplone bez jakiś bardzo wysokich tonów i bez dudniącego basu.Muzyka jakiej słucham to pop,dance,elektronika,troche,rock.Do wzmacniacza będą podłączone CD,chromecast,gramofon.Pokój mam raczej nie duży ok22m2.A może nie warto do tych kolumn szukać wzmacniacza w tym przedziale cenowym?Co myślicie?Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Atlas1304 napisał:

Brzmienie jakie mi odpowiada to raczej delikatnie ocieplone bez jakiś bardzo wysokich tonów i bez dudniącego basu.

Jesli szukasz tego to tylko wzmacniacz, a nie amplituner stereo. Koledzy z forum dorzuca iz duzo zalezy od akustyki. A w przypadku w/w przez Ciebie polaczenia Nad C368 + Heco Aurora 700 to mozesz byc spokojny ten wzmacniacz wysteruje te kolumny az nadto. Zawsze mozesz wrzucic fotki pomieszczenia w ktorym bedzie gral Twoj sprzet.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

NAD C368 jak najbardziej będzie pasował do Twoich kolumn, chociaż w podobnym budżecie zaproponowałbym jeszcze kilka innych opcji. Spójrz proszę na Audiolab 6000A. To wzmacniacz idealnie współpracujący z Heco Aurora, oferujący bardzo spójny, pełny, plastyczny dźwięk. Moim zdaniem to najlepsza propozycja biorąc pod uwagę Twoje preferencje. Warto także spojrzeć na Cambridge Audio CXA60 oraz na Cyrus One HD
Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...