Skocz do zawartości

Jaki AMPLITUNER do 2500 PLN


martini_dy

Recommended Posts

Witajcie,

Koledzy zastanawiam się nad zakupem aplitunera do kina domowego pod blu-ray- do dziś trenowałem DENON-a AVR 2801 i grał superos, kupiłme ostatnio telewizorek full HD + odtwarzacz Blu ray, dobre kable sygnałowe i moj denon traci moc przy DTS HD, więc postanowiłem go wymnienić na coś nowego, jednak sam nie wiem na co, Myślałem o Denonie AVR 3808A, 2809, a dziś żeby nie wydawać tyle kasy o 1909 podobno tez daje rade, słucham głównie koncertów PINK FLOYD, itp. Denon będzie grał na kolumnach B&W 602 s2 plus subwoofer Paradigm 170W, daje czadu co polecicie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2500zł to dużego wyboru nie ma, ja bym kupił Denona 1909, testowałem go troche i uważam że jest najlepszy w swojej klasie, nawet w stereo mnie pozytywnie zaskoczył, uważam że gra niemal porównywalnie z tańszymi wzmacniaczami stereo. Jedynie co mam do zarzucenia to brak pre-out'ów i plastikowa obudowa, ale to szczegóły. Zawsze można dopłacić do AVR2309 ;]

Ale skoro planujesz docelowo kupić dużo wyzszy model to nie wiem czy jest sens wywalać kase na "pośredni", lepiej wpłacić te 2500zł a pozostałą połowe rozłożyć na raty i kupić raz a porządnie to co chcesz :> Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji ODPOWIEDZ, gdy nie musisz cytować wypowiedzi poprzednika (wtedy-ODPISZ)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...