Skocz do zawartości

Amplituner stereo do B&W 603 S2


Ropóh

Recommended Posts

Witam,

Szukam amplitunera stereo, który będzie dobrze współpracował z kolumnami B&W 603 S2. Zależy mi na dobrym oddaniu basu. Dodatkowo potrzebuję wejścia na CD, TV i gramofon oraz funkcji sieciowych.

Przez chwilę rozważałem Yamahę 803D, ale z basem słabo, jeszcze myślę o Pioneer Vsx-934.

 

Edytowano przez Ropóh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie ma takiego.

No przepraszam arcam sr250.

Nie podeszła ci Yamaha 803 która jest najlepszym amplitunerem stereo z budżetowych na rynku 

Pioneer 934 to amplituner kina. Co najwyżej to możesz z niego uzyskać dźwięk surround a nie dobry bas. 

Ewentualnie tylko ze względu na cieplejszy charakter pod jasne bowersy denon dra800. Ale i tak stawiam na mega ciepły wzmak. Ewentualnie wręcz zamulona, ciepła lampkę na el34.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ropóh napisał:

Szukam amplitunera stereo, który będzie dobrze współpracował z kolumnami B&W 603 S2. Zależy mi na dobrym oddaniu basu. Dodatkowo potrzebuję wejścia na CD, TV i gramofon oraz funkcji sieciowych.

 

Tego wszystkiego nie pogodzisz w jednym segmencie i zaden amplituner stereo nie odda Ci dobrego basu w polaczeniu z tymi kolumnami.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za odpowiedzi. O Pionierze wiem, typowałem go z racji sentymentu do marki, jeszcze go nie słyszałem.

To może inaczej, co może być najbliżej tych idealnych założeń. Zastosowanie to głównie słuchanie muzyki (najczęściej mocniejsze odmiany rocka, rock progresywny, reggae, trochę klasyki) z płyt, ewentualnie coś tam ściągnięte z neta. Radio ważniejsze, TV najmniej istotny. Jeszcze myślałem o NAD C368 z rozszerzeniem w postaci karty MDC BluOS.

Edytowano przez Ropóh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twoich kolumn, szczególnie jeśli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku, musisz poszukać dobrego wzmacniacza i dodatkowo ewentualnie zewnętrzny odtwarzacz sieciowy. Może być zaproponowany przez kolegów Atoll IN100SE, chociaż moim zdaniem lepiej jeszcze sprawdzi się Advance Acoustics minimum model X-i75, a jeszcze lepszy będzie X-i105. Warto spojrzeć także na Musical Fidelity M2si. A jako odtwarzacz sieciowy możesz zastosować Yamaha WXAD-10 lub Klipsch Gate.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Nad też absolutnie nie pod bowersy.

Coś ciepłego. Atoll in 100 murowany kandydat. A oprócz tego magnat 780. 

Pozdrawiam

Dzięki, właśnie o magnacie 780 pomyślałem jak wcześniej pisałeś o ciepłej lampie. Tylko coś nie mogę tego znaleźć we Wrocławiu żeby posłuchać.

 

Q21,

Dzięki za propozycje. Przejrzałem twoją stronę, całkiem sporo fajnych rzeczy tam wyłapałem. Tylko mam kawałek do Ciebie, żeby podjechać na odsłuchy.

Edytowano przez Ropóh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...