Skocz do zawartości

Amplituner Pioneer VSX-534D


maras26

Recommended Posts

Witam forumowiczów, jestem tu nowy wieć prosze o wyrozumiałość, wgrałem aktualizację (R108-0300-2120-0000) do odbiornika Pioneer VSX-534D, która dodała opcje "Atmos Height Virtualizer" i przy okazji zablokowała wsparcie dla dźwięku Dolby Atmos dla konsoli XBOX ONE S, wcześniej działał dźwięk dolby atmos dla aplikacji netflix, teraz dźwięk jest dekodowany do PCM. Próbowałem kontaktować się z serwisem i nikt nie odpowiada na maile,

Proszę o pomoc jak mogę wrócić do początkowego firmware z którym nie było wyżej opisanych problemów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego zrobić.

Serwis musiał by ci udostępnić starszy soft który musiał byś wgrać przez USB. Kolejna sprawa czy amplituner przyjmie to. Z reguły bowiem jest tak że domyślnie amplituner nie instaluje softu starszego. Można to zrobić przez.menu serwisowe. Ja się już tym nie bawię. 

Zostaje chyba pilic ich o odpowiedź. 

N sprawdzę masz atmosa w tym amplitunerze? Wykorzystujesz go??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem starszy soft, ale tak jak wspomniałeś amplituner go odrzuca, z atmosa do czasu aktualizacji korzystałem w apce netflixa. Niestety po aktualizacji dekoduje mi ten dzwiek do PCM, ewidentnie coś sknocili w sofcie bo onkyo jest z tej samej korporacji i też jest z tym problem po aktualizacji. Kontaktowałem się z serwisem i napisali mi że nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wgrania firmware i nie ma możliwości downgrade wg. nich oczywiscie. Po prostu podejście do klienta pierwsza klasa ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...