Skocz do zawartości

Kolumny WHARFEDALE VARDUS 300


kazior

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Mam pytanie o głosniki WHARFEDALE VARDUS 300 czy ktos posiada taki zestaw glośników lub miał z nimi styczność, akualnie można je kupic za 1.500 zl wiec moje pytani brzmi:
Czy warte są swojej ceny, czy jednak jest coś lepszego od tego zestawu w tej cenie lub 200-300 zl droższe?
Dodam że mam pokuj 12m2
Przeznaczenie: kino domowe i słuchania muzyki

Za odpowidź z góry dziekuje
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosniki o ktorych piszesz sa 2 kolumny a ja pisalem o zestawie 5.0

Amplituner mam zamiar kupic
DENON AVR-1909 albo YAMAHA RX-V663

Myslalem tez czy kupic na poczatku 2 kolumny przednie a potem jak bede mial kase dokupic reszte.
Słuchalem JBL Northridge E80 ale na innym amplitunerze ale nie mamietam modelu,
nie wiem jak beda graly w moim pokoju 12m2, jak ktos ma swoje zdanie na ich temat to pisac icon_wink.gif

Cantony GLE 407 nie słuchalem ale to w najbliższym czasie zmienie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te jlb to moze fajne wygladaja ale graja fatalnie. bas strasznie kartonowy, rozlazly. w zyciu bym ich nie kupil za tyle kasy icon_smile.gif mialem okazje ich raz sluchac i podziekowalem.

hmmm pokoj 12 m ... jak masz tam jescze lozko i np szafki to nie kupuj podlogowek , gdzie je zmiescisz ? ( chyba ze to ma byc osobny pokoj do odsluchow )
za taka kwote kupisz pozadne monitory o duzej skutecznosci w sam raz na taki pokoik. do kina w razie potrzby mozna suba dokupic i tylnie i bedzie to samo. ( chociaz sub do takiego pokoju tez nie wskazany ) taka moja opinia icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Głosniki o ktorych piszesz sa 2 kolumny a ja pisalem o zestawie 5.0

Amplituner mam zamiar kupic
DENON AVR-1909 albo YAMAHA RX-V663

Myslalem tez czy kupic na poczatku 2 kolumny przednie a potem jak bede mial kase dokupic reszte.
Słuchalem JBL Northridge E80 ale na innym amplitunerze ale nie mamietam modelu,
nie wiem jak beda graly w moim pokoju 12m2, jak ktos ma swoje zdanie na ich temat to pisac icon_wink.gif

Cantony GLE 407 nie słuchalem ale to w najbliższym czasie zmienie



Ciekawe gdzie to napisałeś że 5.0 ?
Nie wspominajac, że piszesz w dziale "Stereo" ;]

To jak do takiego malutkiego pomieszczenia to lepsze beda monitory i tu posłuchaj GLE 430 :> (1000-1200zł para)
Instalowałem to ostatnio w niewielkim pomieszczeniu i grało milutko :> Do tego ten 1909 ! icon_wink.gif
A zakup na początek tylko frontów (porządniejszych) to lepszy pomysł niż budżetowy zestaw Vardusów
Pudła JBL E80 bym odpuścił zdecydowanie :>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...