Skocz do zawartości

Wzmacniacz z wifi/lan + monitory


emailcu

Recommended Posts

Witam, 

w zwiazku z zblizajacym sie black friday szukam monitorow wraz ze wzmacniaczem w granicach 2000-2500max zlotych

pomieszczenie ma okolo 20m2, siedzimy blisko telewizora/glosnikow. Aktualnie posiadam Polk Magnifi Mini, aczkolwiek jakosc z jego wbudowanego chromecasta odbiega od idealu. 

W oko wpadly mi Elac debut b52 oraz Dali spektor 2. Jaki wzmacniacz zagra z nimi dobrze ? Ewentualnie co polecacie ? Chcialbym aby wzmacniacz mial karte sieciowa. 

Czy bedzie szansa cos skompetowac na nadchodzacych wyprzedazach  w moich widelkach cenowych ? 

Zainteresowalem sie stereo ale niestety wybor jest tak ogromny ze glowa az boli. 

slucham glownie Rock/metal/hiphop/electro

Jak ktos cos doradzi bede bardzo wdzieczny ! To moj pierwszy post dziekuje za wyrozumialosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektor to mocno przeciętne monitory pod stereo.

Elac B5 niby lepiej ale.mi też nie do końca leżą.

Elac b6 to jest to! Nasycone głębokie brzmienie , polecam.

Ewentualnie Polk audio rtia3, dali ale model zensor 3 lub magnat 723.

W zależności od tego jaki model kolumn wybierzesz to polecam Onkyo 8250 albo Yamahę 602.

Oczywiście mała szansa aby dostać to za 2500 ale już pod 3k się uda. A jeśli masz być znowu połowicznie zadowolony bo to już jak chcesz. Chyba że sprzęt używany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli dorzucasz parę złotych, będziemy w stanie zaproponować Ci kilka naprawdę dobrych konfiguracji. W granicach 3000 zł. masz Onkyo TX-8250 z Heco Aurora 300 oraz moim zdaniem jeszcze trochę lepszy Onkyo TX-8250 z Monitor Audio Bronze 2. Ewentualnie podobne zestawy na Yamaha R-N402D.

Jeśli 2500 zł. to maksymalna kwota, pozostaje zestaw Yamaha R-N303D z Pylon Audio Pearl Monitor.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras nie no teraz to pojechałeś?!?! 🙃

Jak widziałem twoje porady wcześniej no widziałem że coś wiesz, orientujesz sie. Ale Yamaha 402 z jamo 803????? Proszę cię popraw ta wypowiedź. Te jamo w kinie są słabe, w stereo to tragedia. A Yamaha 402 to podstawowy klocek, nie dużo lepszy od 303.

12 godzin temu, emailcu napisał:

poleć jakieś zestawy do rocka S4Home proszę, mój budżet znasz

 

Dnia 22.11.2019 o 08:18, S4Home napisał:

Spektor to mocno przeciętne monitory pod stereo.

Elac B5 niby lepiej ale.mi też nie do końca leżą.

Elac b6 to jest to! Nasycone głębokie brzmienie , polecam.

Ewentualnie Polk audio rtia3, dali ale model zensor 3 lub magnat 723.

W zależności od tego jaki model kolumn wybierzesz to polecam Onkyo 8250 albo Yamahę 602.

Oczywiście mała szansa aby dostać to za 2500 ale już pod 3k się uda. A jeśli masz być znowu połowicznie zadowolony bo to już jak chcesz. Chyba że sprzęt używany?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 1000zł taniej taki zestaw w Black Friday. Wzmacniacz ma Wi-Fi, działa to bardzo sprawnie, gra barwnym analogowym dźwiękiem. Monitory są ustawne, całość dobrze brzmieniowo spasowana. Można z czasem dołożyć subwoofer. 

https://sklep.rms.pl/polk-audio-omni-a1-melodika-bl20-bl-20-zestawy-stereo-wieza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...