Skocz do zawartości

Dobór subwoofera


Przemus

Recommended Posts

Witam

Proszę o pomoc w doborze subwoofera. W tej chwili zestaw stereo: HARMAN KARDON AVR 161S oraz STX Electrino 250 + . Pokój ma powierzchnię ok 25 m^2 (dodatkowo jest on otwarty z jadalnią ok 10 m^2). Wyjściowo kwota jaką chciałbym na to przeznaczyć to 1600 zł (oczywiście jeśli będzie to uzasadnione to mogę nieco tę kwotę przekroczyć). Sprzęt służy głównie do słuchania muzyki (każdego rodzaju) ale również zdarza się, że do oglądania filmów. Po lekturach forów uznałem, że wybiorę coś ze stajni KLIPSCH.

Wstępnie wybrałem:

- Klipsch R 120 SW

Taniej można kupić:

- Klipsch R 12 SW- z tego co czytałem gra tak samo jak "120" a jest tańszy- czy więc jest sens dokładać te ok 300 zł?

Czy te modele będą wystarczające do tej powierzchni pomieszczenia?

Kuszą mnie również modele SPL-120 CE oraz R-112SW, jednak wolałbym nie przeznaczać na ten zakup ok 2500 zł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli możesz minimalnie zwiększyć budżet, to masz dwie moim zdaniem zdecydowanie najlepsze propozycje - SVS SB-1000 (https://www.q21.pl/svs-sb-1000.html) teraz w ofercie Black Friday o 500 zł. tańszy oraz jeszcze potężniejszy, większy i mocniejszy SVS SB12-NSD (https://www.q21.pl/svs-sb12-nsd-czarny.html). Model SB12-NSD to poprzednik modelu SB-2000. Obydwa modele to konstrukcje zamknięte, oferujące szybkość, bardzo dużą dokładność, kontrolę. To subwoofery dedykowane do muzyki.

Zapraszam serdeczne, obydwa modele mamy od ręki w salonie w dużej ilości, zapraszamy na odsłuchy, ewentualna dostawa 24h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...