Skocz do zawartości

Denon AVR 4400- Podłączenie/ urządzenie nie odpowiada


slawek72

Recommended Posts

Witam, mam problem z podłączeniem Denona AVR 4400 to telewizora i pozostałych urządzeń, zacznę może od tego że kupiłem nowy powystawowy egzemplarz i zgłosiłem już problem sprzedawcy także w razie jakby co mogę go w poniedziałek odesłać, choć generalnie chciałbym go zatrzymać stąd zapytuje szanowne grono. Amplituner załącza mi się normalnie, podłączyłem go do telewizora - samsung ue55hu7500l(potem inny ciut nowszy model też 4k), przez złącza monitor out arc, a w telewizorze do hdmi 4 arc i nic mi się nie wyświetla na ekranie, próbowałem też inne wejścia i kilka kabli hdmi. Podobnie jest  z szukaniem sieci, nawet jak podłącze go przez kabel sieciowy lan urządzenie nie umie znaleźć sieci , pamięć usb podobnie , blue ray tak samo, na sam koniec przywróciłem ustawienia fabryczne. Podłączyłem do tyłu zestaw głośników 5.1 Acoustic Energy 8ohm wszystkie na szpilkach i nic nie pracuje, amplituner załącza się wyświetla tekst, reaguje na zmianę urządzeń ale tak jakby nie odbierał sygnału z kabli i nie przesyłał go dalej. W swoim życiu miałem już chyba kilkanaście amplitunerów i pisząc ten watek chciałbym się tylko utwierdzić w przekonaniu że po prostu dostarczono mi wadliwe urządzenie, czy też ze mną jest coś nie tak i nie potrafię ogarnąć? Z góry dziękuję za możliwą pomoc i poradę. 

Edytowano przez slawek72
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś problem z denonem AVR 1400 h. Zawieszało się wejście USB i internet. Nie pomagały żadne przywracanie ustawień fabrycznych. Trzykrotnie odsyłałem go do serwisu aby ten wgrał spowrotem soft. Być może ten Twój powystawowy model też ma coś zrabane i wystarczy wgrać nowy soft. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, przyznam że to też mi przez głowę przeszło, masakra, jak nie ogarnę do jutra ,a z tego co mi się wydaje raczej nie, to rozglądam się za alternatywą praktycznie w tych samych pieniążkach mogę kupić nowe Marantz SR6013 albo Onkyo TX-RZ830 i zastanawiam się czy warto, czy też może zostać przy Denonie 😕

Edytowano przez slawek72
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...