Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do Onkyo TX-8270


Recommended Posts

Ten amplituner nie ma nadajnika Bluetooth, żeby sparować z nim słuchawki bezprzewodowe potrzebujesz podpiąć zewnętrzne urządzenie, na przykład MEE Audio Connect, podłączysz go do amplitunera za pomocą dodanych do zestawu kabli. Dostaniesz go też w bardzo korzystnej cenie od razu z naprawdę fajnymi słuchawkami https://sklep.rms.pl/mee-audio-t1m3-connect-matrix-3-zestaw-bluetooth-do-telewizora-amplitunera-odtwarzacza-komputera-nadajnik-aft1-aft-1-af-t1-i-sluchawki-nauszne-zamkniete-bezprzewodowe-matrix-3

Ich brzmienie opisywaliśmy w teście.

Możesz jeszcze sprawdzić ten zestaw z innymi słuchawkami, producent dedykuje go właśnie do takich zastosowań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony WH-1000XM3 to słuchawki wyższej klasy niż wspomniane tu MEE. Jeszcze niedawno były w sprzedaży w cenie w granicach 1200 - 1400 zł. Ich 3-cia edycja nie jest uważana za zbyt basową. Spotkałem się z opiniami że basu było dla nich zdecydowanie za mało. Ja bym powiedział ze to raczej lekko basowe słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WH-1000XM3 lekko basowymi słuchawkami? Pierwsze słyszę, a słuchałam ich nie raz :D To są porządne nauszniki, ale nigdy w życiu nie powiedziałabym o ich basie nic mniej niż DUŻO

Czy przebijają? Jeśli zależy Ci na ANC to tak, jeśli na brzmieniu, to warto po prostu posłuchać. Co prawda nie porównywałam bezpośrednio, ale moim zdaniem to dość podobna charakterystyka. Po prostu rozrywkowe brzmienie. 

Co ciekawe, przez chwilę sama rozważałam zakup Sony, ale ostatecznie nie zdecydowałam się właśnie przez nadmiar basu, chociaż lubię ciepłe, podkreślone niskie tony. Fajne słuchawki, dobre ANC, ale nie po to wydaję ponad tysiąc złotych, żeby majstrować z equalizerami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...