Skocz do zawartości

Jakie kino domowe 3000-3500 zł do salonu?


Gonzor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wyższe modele subow klipsch to kluchy a co dopiero ten.

Żaden wiatrak w onkyo nie pracuje głośno, onkyo ma gorszą kalibrację i multimedia musiccast w yamaha jest dużo lepszy. 

Jeśli nie masz na lepszy sub nie kupuj żadnego przeżyjesz nauczysz się swojego zestawu i będzie wiedział z czasem czego potrzebujesz.

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O ile słuchasz muzyki stereo z amplitunera to polecam włączenie Pure Direct i pokombinowanie z pozycjonowaniem kolumn / fronty/ tak by ustawić "scenę " zaczynając od trójkąta równobocznego i go modyfikując . To nie jest istotne ile kosztował Twój sprzęt , mój amplituner kosztował 8k. a i tak z początku nie wyobrażałem sobie słuchania w Pure Direct , bo była jedna wielka kicha , czyli płasko i bez wyrazu :) Wiele udało mi się zwojować akustyką , zmiana kolumn i ich ustawieniem, ale i tak zbudowałem oddzielny system stereo. Pewnych rzeczy nie przeskoczymy i wg. mnie już w dniu zakupu je zaakceptowaliśmy kupując amplituner do kina domowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dokładnie tak.

Słusznie zauwazył Miras.

Zwróć uwagę że linia linii różnych kolumn nie jest równa. Patrząc na wykres ------------ nie oznacza że grają równo.

Popatrz na wzmacniacze. Wśród modeli tranzystorowych od 2000 do 20000 róznice laboratoryjne mogą być małe a brzmieniowe znaczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie wyskoczył mi jeszcze jeden problem w polecanym zestawie. Czasami podczas oglądania filmu na netflixie lub po hdmi z laptopa dźwięk zanika na dosłownie sekundę, po kilku takich przerywnikach (czasami co 3 minuty) zauważyłem, że na amplitunerze znikają ikony podłączone głośniki. Możecie doradzić w czym może być problem ?

PS. np po bluetooth nigdy nie mam tego problemu.

Edytowano przez PawełK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...