Skocz do zawartości

Sprzęt audio do 1000/1500


przemasss82

Recommended Posts

Witam

Chcę kupić coś co będzie mi grało lepiej niż TV. Początkowo chciałem jakiś soundbar, ale wiem, że to nie jest najlepszy wybór. Stąd pytanie do ekspertów z forum, ponieważ sam nie mam kompletnie pojęcia co kupić. Założenie jest takie, że chciałbym to podpiąć pod TV, czasami obejrzeć jakiś film, a głównie posłuchać muzyki z YT lub Spotify. Budżet to 1000, max 1500.  Czy w tej cenie znajdzie się coś dla osoby niezbyt wymagającej? Czy miniwieża jest jakimś rozwiązaniem do pokoju 20m2? Coś takiego da radę PANASONIC SC-PMX90EG-K ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiej muzyki słuchasz? 

2. Jaki lubisz dźwięk? 

3. Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy.

4. Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący - np. masz wzmacniacz XXX, szukasz kolumn podłogowych do 2 tysięcy.

5. Jakich zestawów słuchałeś? Co Ci się podobało, a co nie? 

6. Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat (zakup jednorazowy), czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw.

8. Podaj miejsce zamieszkania (przebywania), bo często w odpowiedzi dostaniesz adresy miejsc sprzedaży konkretnego urządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiej muzyki słuchasz? 

Generalnie najwięcej rocka

2. Jaki lubisz dźwięk? 

Nie znam się. Jeśli rock, to chciałbym fajnie słyszeć gary i gitarę

3. Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy.

Może być używany

4. Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący - np. masz wzmacniacz XXX, szukasz kolumn podłogowych do 2 tysięcy.

Brak sprzętu. TV + Mi Box i z tego będzie YT i Spotify

5. Jakich zestawów słuchałeś? Co Ci się podobało, a co nie? 

Nic nie słuchałem

6. Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat (zakup jednorazowy), czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw.

Raczej zakup jednorazowy, ale jeśli w tej kwocie jest możliwe zrobienie czegoś sensownego co może być rozbudowane to czemu nie

8. Podaj miejsce zamieszkania (przebywania), bo często w odpowiedzi dostaniesz adresy miejsc sprzedaży konkretnego urządzenia.

Łódź

 

Przepraszam z góry za moje odpowiedzi jeśli czasami są mało zrozumiałe :) lub niedokłane, ale nie znam się za bardzo. Zdam się na wasze opinie. Jak pisałem chciałbym posłuchać YT na czymś lepszym od głośników TV. Dźwięk w filmach mnie nie interesuje. Jak to zagra przyzwoicie to będzie świetnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...