Skocz do zawartości

Denon AVR1907 + zestaw KEF 5.1 do 30m2


sammute

Recommended Posts

Cześć! Wielka prośba o pomoc w podjęciu decyzji. Dysponuję obecnie zestawem Denon AVR1907 i zestawem 5.1 jajek KEF z dedykowanym głośnikiem niskotonowym. Nie dysponuję na ten moment budżetem, który pozwoli wymienić wszystko, więc myślę o dokupieniu do tego zestawu dwóch kolumn podłogowych i zrobieniu 7.1 z subem. Doradzicie coś? 50/50 muzyka (jazz, rock, klasyka) i kino. Pokój 32m2 bez mebli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

aby zaproponować Ci konkretne rozwiązania, potrzeba trochę więcej informacji. Przede wszystkim czy docelowo będzie zmieniał amplituner na coś lepszego. Druga sprawa ważna - jaki chcesz przeznaczyć budżet. Można zastosować kolumny typu Pylon Audio Pearl 27, które wyraźnie poprawią jakość dźwięku szczególnie przy odsłuchu muzyki. Ale jeśli docelowo będziesz upgradował cały system, można warto pomyśleć o lepszych kolumnach typu Monitor Audio Bronze 6, Dali Oberon 7.

Daj znać, podaj więcej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment mam budżet 3k i docelowo będę zmieniał amplituner. Byłem w kilku miejscach na odsłuchach i najbardziej spodobało mi się granie kolumn Dynavoice.

https://www.hifistation.pl/pl/p/Dynavoice-Challenger-M-65-kolumny-wolnostojace/9995

https://www.hifistation.pl/pl/p/Dynavoice-Challenger-M-105-kolumny-wolnostojace/9992

Sklep chce mi wcisnąć te większe, ale nie jestem pewny, czy do pomieszczenia 30m to nie przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...