Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe bezprzewodowe


Recommended Posts

Cześć, 

Szukam jakichś słuchawek co by mozna fajnie kupić na zbliżającym sie BlackFriday. Mają one być bez jakiegokolwiek kabla (true wireless czy jak to tam), cena gdzieś w okolicy 150-200zł. No i najlepiej zeby były czarne. Większych wymogów oprocz tego żeby dobrze grały i miały jakiś tam znośny bas jak na tą cene nie wymagam 

Z góry dzięki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem do czynienia z żadnymi z nich. Z tego co wiem to bolączka tanich słuchawek tego typu jest to ze co jakiś czas jedna ze słuchawek traci połączenie i trzeba je znowu parować. Ponoć te X10 nie mają tego problemu. W ogóle z tego co wiem to wiele tego typu słuchawek sprawia sporo problemów własnie natury funkcjonalnej. Szczególnie tam gdzie są zakłócenia i brak ścian odbijających fale radiowe. Idąc wzdłuż ulicy lub pod liniami energetycznymi z większością słuchawek bt są problemy. Z takimi mogą być szczególnie duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My porównywaliśmy qcy (kilka modeli, między innymi wspomniane t2c) z MEE Audio X10

QCY grają całkiem fajnie jak za tę cenę, ale funkcjonalnie niestety to nie to samo co MEE Audio. W jednej parze na gwarancję poszło etui, które przestało ładować, w drugiej słuchawki co chwile się rozłączają (chińczycy kazali wtedy zrobić format - jakbyśmy tego w kółko nie robili, to może by to coś pomogło ;) - i odmówili zwrotu kosztów, więc ). 

Ostatecznie w tym porównaniu wolę MEE Audio z Polski z gwarancją, że jak coś się stanie to mi nikt nie odmówi zwrotu kosztów albo serwisu, no i ze spokojem, że te słuchawki po prostu działają jak trzeba. Raz sparowane nie rozłączyły się nam póki co między sobą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...