Skocz do zawartości

Kino domowe do 5 tys. Otwarty salon


Wojtek_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

@S4Home

A więc tak: żona dała mi do zrozumienia, iż mam kupić zestaw który "zagraci" tylko jedną ścianę, wiec pozostało mi zrezygnować z 5.1  ;)

Pod uwagę brałem 3:

  • Onkyo TX-8390 + Triangle Borea BR07
  • Onkyo TX-8390 + Heco Aurora 700
  • Onkyo TX-8390 + Dali Oberon 7

Finalnie na odsłuchu zaznały się głośniki Heco i Dali. Oby dwa bardzo mi się spodobały ( zaznaczam iż to był mój pierwszy zakup )  w moim mniemaniu Hecko jest bardziej uniwersalny i lepiej słyszałem bass, szczególnie czułem to na utworach nagranych w gorszej jakości, a w moim przypadku większość muzyki słucham z YT wiec to przeważyło . Przy oglądaniu filmów na Netflixie również jest spoko i można się wczuć :)

Jestem zachwycony, ponieważ takie ustawienie idealnie wpasowało się w otwarty salon i mimo braku skrzyni basowej dźwięk jest naprawdę ok.

Edytowano przez Wojtek_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Uwierzcie da się to zestawić. Przepraszam że tak powiem. Ale w większości przypadków to Wasza wina. LUB żebym zaraz nie  został opluty kwestia braku wymiany zdań o tym.

Rozumiem że jeśli się poznajecie i nigdy nie miałeś sprzetu to kobita nie wie o tym. Nagle dochodzi dom, może dzieci i chłop wyskakuje żeby coś chciał.

Ale ja sprzęt miałem już za gówniarza, żadna dziewczyna nie miala w tej kwestii nic do gadania. Poźniej z czasów pracy już przy tym miałem też nie jeden, tu w koncie leżało to tu para dodatkowych kolumn na testy itp. . Więc poznając jakąś wiedziała na co się piszę.

I nigdy, nie miałem problemów jak mówicie. ze duże że brzydkie, że stoi na środku. Po prostu nigdy, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...