Skocz do zawartości

Zestaw stereo nowy do 3000.


FORMAD

Recommended Posts

Witam,

szukam w miarę uniwersalnego zestawu stereo, takiego bym mógł do tego podpiąć TV, konsole, telefon, pendrive i pewnie tez pc'ta po wi-fi.

Niestety brakuje mi wiedzy by samemu dopasować amplituner i kolumny, czytam posty tu na forum ale im dalej w las tym ciemniej.

Chciałem wykorzystać związane z black friday obniżki. Proszę o pomoc w dobraniu sprzętu. Zestaw ma grać w małym salonie 17m2. Słucham właściwie każdego rodzaju muzyki przez metal, rock, jazz, muzykę elektroniczną i klasyczną. Nigdy nie miałem żadnego poważnego sprzętu i nie wiem czego wymagać.

Wstępnie myślałem o ampli Denona DRA 800h lub Onkyo 8250/ 8270 ale nie wiem jak do tego dobrać kolumny by zmieścić się w budżecie i nie szczelić gafy typu, że dany amplituner z danymi kolumnami to zły pomysł. 

Proszę o pomoc w doborze sprzętu, z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

w podanym budżecie miałbym dla Ciebie dwie propozycja. Obydwie zbudowałbym na bazie amplitunera Onkyo TX-8250, który połączyłbym z kolumnami Indiana Line Nota 550X lub polską konstrukcją Pylon Audio Pearl 25. W przypadku zestawu z Pylon Audio napisz na priv, przygotuję Ci ofertę. Polskie Pylon Audio można także bardzo skutecznie dźwiękowo połączyć z amplitunerem Yamaha R-N602.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, moim zdaniem najlepszą, najbardziej uniwersalną konfiguracją będzie Yamaha z Pylon Audio. Zapraszam serdecznie jeśli masz taką możliwość na odsłuchy do naszego salonu oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...