Skocz do zawartości

zestaw "estradowy" dla nastolatki


boru

Recommended Posts

na początku zaznaczę, że jestem laikiem w kwestiach audio/stereo.

Córka amatorsko śpiewa, gra na ukulele. Chciałbym jej kupić mały zestaw "estradowy" (nie chodzi o zabawkowy zestaw). Miałby służyć do grania i śpiewania w domu, ale też być może do wiejskiego mamtalentu , czyli mała estrada czy sala gimnastyczna, grill, ognisko, może jakiś "zespół znajomych"... itp. Zależy na tym, aby można było podłączyć min. 2 mikrofony tak, aby jeden był do śpiewania a drugi do ukulele czy gitary akustycznej. Głośność powinna być ustawiana niezależnie. Być może w niedalekiej przyszłości dokupimy gitarę elektryczną więc dodatkowe wejście dużym jackiem?. Nie wiem czy są takie sprzęty, na których można od razu coś nagrać i odtworzyć? Super by było jakby można było podłączyć się jeszcze ze smartfonu i móc coś tam wyedytować, przyciąć, obrobić itp. (ale to bez przesady), ew. podłączyć to do laptopa i tam jakiś program do obróbki dźwięku?

Nie wiem jaki budżet na to szykować, bo nie do końca wiem co to miałoby być. Być może rozejrzymy się też za używanym ale najpierw proszę podpowiedzcie jakiego to rodzaju sprzęt powinien być w kręgu zainteresowań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chyba temat założony nie w tym miejscu. Tutaj pomagamy w dobieraniu sprzętu hi fi itp.a Ty szukasz sprzętu do produkcji i obróbki dźwięku można by powiedzieć studyjnego.Popatrz na allegro jest pełno tego typu rozwiązań. Pozdrawiam.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...