Skocz do zawartości

Nad c356bee oraz pro ject pre box s2


Dranzi

Recommended Posts

Cześć,  chciałbym zakupić do mojego nad'a przetwornik dac i wybór padł na pro ject pre box s2, ale chciałbym uniknąć sterowania głośnością z dwóch miejsc bo rozumiem przy wpięciu w nad'a pod np aux albo mp regulacja będzie w dacu i wzmacniaczu? Pewnie można by podłączyć pod main in czyli bezpośrednio końcówki mocy i głośności jest wtedy z poziomu dac'a ale mam wtedy drugi problem bo po wzmacniacza mam podłączony subwoofer na pre out i to by nie działało. A jak by wtedy subwoofer podpiąć pod wejście słuchawkowe jackem w dac? Czy on jednocześnie nadaje na jacku i rca? Proszę o pomóc dzięki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2019 o 12:59, Dranzi napisał:

ale chciałbym uniknąć sterowania głośnością z dwóch miejsc

Ale to zasadniczo w niczym nie przeszkadza. Ustaw sobie na stałe głośność w NADdzie np. na 12,00 i steruj tylko z poziomu pre boxa. Zdecydowanie lepsza precyzja ustawianie głośności. Ja przynajmniej tak mam ustawione. Próbowałme z boxem jak preamp i brzmiało mi to gorzej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, slaw0001 napisał:

Ale to zasadniczo w niczym nie przeszkadza. Ustaw sobie na stałe głośność w NADdzie np. na 12,00 i steruj tylko z poziomu pre boxa. Zdecydowanie lepsza precyzja ustawianie głośności. Ja przynajmniej tak mam ustawione. Próbowałme z boxem jak preamp i brzmiało mi to gorzej. 

To ciekawe spostrzeżenie. Chyba jesteś pierwszą osobą, która chwali pre wbudowane w C356.

Ja używałem DX3 pro w funkcji pre do nada i brzmiało to dużo lepiej niż z wbudowany. Teraz używam zewnętrznej pasywki, żeby pomijać regulację cyfrową i nie zamierzam wracać do wbudowanego przedwzmacniacza :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...