Skocz do zawartości

Skad muzyka z sieci


slawek

Recommended Posts

Piractwo ? icon_rolleyes.gif NIE ! Jak kazdemu tutaj chodzi mi jedynie o dobra muzuke. Pozatym kazdy uczciwy przeslucha sobie utwor i jak mu sie spodoba kupi orginal a w przeciwnym wypadku bedzie zmuszony do usuniecia pliku. Wlasciwie nie chodzilo mi o ocene mojego pytania tylko o odpowiedz na nie icon_wink.gif skoro kolega nic na ten temat nie wie nie ma sensu pisanie tylo zeby pisac i nabijac posty bo innego celu nie widze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny_gość

icon_eek.gif icon_lol.gif icon_mrgreen.gif Dostałeś przysłowiową zjebeczkę. Chyba Kolega sławek jest mocno zdesperowany na zasysanie z sieci i Twoje umoralnianie o piractwie deczko go wnerwiło. Czyli nawet Króla Audiofilskiego można zrąbać ! Hehehehe!!!.Ale pisanki wielkanocne !!! Ale nie popadaj w rozpacz bo osobiście cię w całej rozciągłości popieram w dziedzinie tępienia piractwa i czekam teraz na kontrę od Kolegi sławka tylko uprzedzam, że moja polszczyzna jest nad wyraz bogata i kwiecista i można się przejechać w razie jakiejkolwiek niegrzecznej zaczepki. icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek - po pierwsze prawidło wg regulaminu mogłem zamknąć temat, żadne szanujące się fora nie wypowiadają sie w ten sposob ...

"adresy na muzyke ktora mozna sciagnac z sieci w dobrej jakosci zeby potem np bylo mozna ja nagrac na audio cd lub sluchac przez karte muz w komputerze" a to co miało niby oznaczać jeżeli mam być drobiazgowy ? Jeżeli zadajesz kontrowersyjne pytanie proszę zrób tak aby nie było wątpliwości

Mogłeś zapytanie o sklepy w których można odsłuchać pliki mp3 co jest wskazaną formą, z takich sklepów jak wiesz możesz za małe pieniądze kupić utwory..

Jeżeli chodzi o odsłuch płyt często jest możliwość słuchania w sklepach wystarczy ładnie poprosić..

"skoro kolega nic na ten temat nie wie nie ma sensu pisanie tylo zeby pisac i nabijac posty bo innego celu nie widze."
jestes w błędzie kolega wie - dlatego częściowo podpowiedziałem częściowo nie... ocena nabijania postów - ok dziękuję za b.subiektywną informację z racji tego, że jesteśmy tyle samo zapewne na forum icon_smile.gif PS. za ilość postów tu profitów "niet"

Reszte pozostawiam dalszej części publiczności icon_biggrin.gif

Perkoz to nie była zjebaczka - tylko kolega dostając postową reprymendę wkurzył się najzwyczajniej icon_smile.gif kultura..ahh ta kultura icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Nie popieram ściągania muzyki z sieci ze stron do tego nie przeznaczonych, innym zadaniem jest np. udostepnianie muzyki przez portale takie jak youtube, gdzie są ogólnodostępne, ale chyba artysci nie mają nic przeciwko ,że ich muzyka jest tak szeroko prezentowana, na pewno nie chodzi o pieniądze, bo maja ich wiele.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ale chyba artysci nie mają nic przeciwko ,że ich muzyka jest tak szeroko prezentowana, na pewno nie chodzi o pieniądze, bo maja ich wiele.

Mango5
Niezupełnie jest tak, jak piszesz. Filmy na Youtube często są robione wbrew wykonawcom - nikt ich nie pytał o zdanie. A co do pieniędzy artystów to i tak dość dużo im "ucieka", m.in. przez piractwo.
Jak do tego dołozysz działanie sprzeczne z prawem ...

Pozdrawiam
PS. Może lepiej nie zaglądać innym do kieszeni icon_confused.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...