Skocz do zawartości

Onkyo tx rz830 + Cambridge azur 851W czy to ma sens?


Brabus

Recommended Posts

Witam.Posiadam onkyo 830 + Klipsch rp 280+ klipsch 504c +115sw+i z tyłu infinity delta 60.Mam zamiar podpiąć końcówkę mocy pod fronty Cambridgeazur 851W gdyż często oprócz kina słucham stereo.Pytanie czy to ma sens i czy będzie aż tak znacząca różnica w stereo?Proszę o radę. Z góry dziękuję 🤗

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma to sens. Sam mam apm połączony ze wzmacniaczem, który ma funkcję pracy jako końcówka mocy i zarówno w kinie a przede wszystkim w stereo jest duża poprawa. Jeżeli lubisz jasny dźwięk to idź w tego Cambridgea (aczkolwiek tego modelu nie znam, ale znając te markę myślę, że gra dość jasno) a jeśli chcesz trochę ocieplic brzmienie to proponuję np wzmacniacze atolla. Pozdrawiam. 

Moim zdaniem ma to sens. Sam mam apm połączony ze wzmacniaczem, który ma funkcję pracy jako końcówka mocy i zarówno w kinie a przede wszystkim w stereo jest duża poprawa. Jeżeli lubisz jasny dźwięk to idź w tego Cambridgea (aczkolwiek tego modelu nie znam, ale znając te markę myślę, że gra dość jasno) a jeśli chcesz trochę ocieplic brzmienie to proponuję np wzmacniacze atolla. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ale tak jak koledzy powyżej napisali, CA nie będzie dobrym rozwiązaniem do Klipsch. W Twoim systemie nie brakuje mocy, bardziej musimy poszukać wzmacniacza o lepszym wypełnieniu, plastyce, dociążenie. A może lepiej zastosować wzmacniacz zintegrowany z opcją pracy jako końcówka mocy, wtedy przy odsłuchu stereo będziesz wykorzystywał tylko wzmacniacz stereo, a nie przedwzmacniacz w amplitunerze. Spójrz na Roksan K3, świetna opcja do Klipsch, może Atoll IN200 Signature.

Przemyśl temat, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka końcówka Ci w zupełności wystarczy - różnica jest kolosalna - sprzedajemy z tańszymi amplitunerami to zamiast topowych amplitunerów zintegrowanych. Dużo lepszy wybór, drogie amplitunery kina domowego są spoko i bardzo funkcjonalne, ale dzielone systemy są po prostu brzmieniowo lepsze

https://sklep.rms.pl/nuprime-sta-9-sta9-koncowka-mocy-stereo-2x120w-mono-1x290w-rms-w-klasie-a-d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...